Rehber RedM | Oyun içi Bilgiler | Oyun İçi Tuşlar

xyz

𝐑𝐄𝐃𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Super-Mod
6 Ocak 2021
42
50
53
snail.png
Merhaba RedM Kullanıcıları,
Kılavuzumuz da oyun içi genel bilgiler ve tuşların ne işe yaradığını anlatacağım, umarım işinize yarar.

1. Yanımda kaç tane silah taşıyabilirim?
  • Silah çarkında bulunabilecek her şey sekiz nesneyi geçmemelidir.
2. Atımın ceplerine veyahut vagonun içine bir nesne koymak istiyorum?
  • Atınızın ceplerine veya at arabasına eşya yüklemek için "U" tuşuna basmanız ve nesneyi sürüklemeniz lazım veyahut araba envanterine sürüklemeniz gerekir.
3. Animasyon yapmak istiyorum, nereden yapacağım?
  • Bir animasyon gerçekleştirmek için, fare tekerleği ile animasyon menüsünü açın (fare tekerleğine veya "CAPSLOCK" tuşuna basın), menüye sol tıklayarak ve ardından istenen animasyona tıklayarak animasyonları veya dansları seçin.
5. Animasyonu nasıl iptal ederim?
  • Bir animasyonu iptal etmek için, fare tekerleği ile animasyon menüsünü açın (fare tekerleğine veya "CAPSLOCK" tuşuna basın) ve üst orta kısımda bulunan kırmızı "X" i seçin. Bu, herhangi bir animasyonu iptal eder.
4. Bir araba aldım ama göremiyorum / bulamıyorum harita da?
  • Satın alma işleminden sonra, arabanızı "standart" olarak seçmek için ahır yöneticisiyle tekrar konuşmanız gerekir. Bunu yaptıktan sonra "U" tuşu ile arabanızı çağırabilirsiniz.
5. Ağaçları kestikten sonra eliniz de balta duruyorsa ne yapabilirim?
  • Arada sırada, bir animasyonla bir iş yapıyorsanız ya da genel olarak elinizde bir öğe aldığınız bir animasyon yapıyorsanız, aracı / öğeyi hala elinizde tutarsınız. Bunu ortadan kaldırmak için, silahınızı çıkarmanız ve tekrar yerine koymanız yeterlidir.
6. Silah çektiğim zaman dürbünüm kapanıyor ne yapabilirim?
  • Silahınızın dürbünü silah seçmeden önce kapanırsa, oyundan yalnızca bir kez çıkmanız gerekir (ALT + TAB veya Windows tuşu). Sonra her şey yeniden çalışır.
7. Bir at aldım ama, atı harita da göremiyorum?
  • Satın alma işleminden sonra, atınızı "standart" olarak seçmek için ahır ustasıyla tekrar konuşmanız gerekir. Bunu yaptıktan sonra, "H" tuşuyla atınızı çağırabilirsiniz.
rt2.png

• Like
Tepkiler: Peaset ve Sado