Rehber RedM | S.S.S

xyz

𝐑𝐄𝐃𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Super-Mod
6 Ocak 2021
42
50
53
snail.png

Merhaba RedM Kullanıcıları,

1. Genel olarak, TS'ye bağlıyım ve yine de Saltychat hakkında bir metin görüyorum. - Her şey olması gerektiği gibi çalışıyorsa (TeamSpeak, Saltychat, vb.) TS'ye ancak oyuna bağlandıktan sonra bağlanmak gerekir.

2. Animasyonda sıkışıp kaldım. - Genellikle, X düğmesine art arda basmak veya animasyon menüsünden (Z) "Animasyon" bölümünde "Animasyonu durdur" komutunu seçmek.

3. Yakındaki bir oyuncunun takma adını nasıl öğrenebilirim? - Sağ düğmeyle ona nişan alın (ideal olarak elinizde bir silah olmadan), adı sağ altta görüntülenecektir.

4. Oyun zamanı ne kadar hızlı geçiyor? - Bir oyun dakikası 8 gerçek saniye sürer. 1 oyun saati = 8 gerçek dakika, 1 oyun günü = 192 gerçek dakika.

5. Bir terzi ile bile, bir katman genellikle diğerinin içinden geçer. - Genellikle terzinin menüsünde veya giysiyle ilgili komutlardan biri (örneğin / yelek) aracılığıyla verilen katmanlardan biri tekrar tekrar değiştirilerek düzeltilebilir.

6. Karakterin bir parçası eksik. - / db veya / reloadcloths komutunu kullanın.

7. Benim çok az param var ve iş çok para getirmiyor. - Saatte 250 dolar kazanan işler de var. DP'ye katılın ve kazanmanın harika yollarını bulacaksınız.

8. Parayı bankaya yatırdım ama kayboldu. - Muhtemelen hayır, ancak bankalar hesabınızı birbirleriyle paylaşmıyor, her bankanın kendi hesabı var. Yalnızca kaydettiğiniz yerde para çekebilirsiniz.

9. Bir silah aldım ama yuvarlak menüde yok. - Silahı envanter aracılığıyla (B düğmesi) ve üzerine sağ tıklayarak donatabilirsiniz. Envanterde de gizleyebilirsiniz.

10. Bir seferde 6'dan fazla silaha sahip olamazsınız. Bu, elde tutulabilen diğer öğeleri içerir - kement, lamba, bıçak vb.

11. At kirli, nasıl tarayabilirim? - Yanında dur, ona odaklan ve B'yi tut.

12. Oyundan et, deri vb. Nasıl elde edebilirim? - Derisi alınmamış büyük hayvanlar kasaplara getirilir ve G düğmesi satılır. Hayvan çok büyükse derisini getirin, çok küçükse karakter onu bir çantada saklar ve malzemeler envanterde görünür.

rt2.png

DeluXe

RT Kullanıcı
6 Ocak 2021
30
32
33
Oyun içi S.S.S için teşekkürler. Aşırı yararlı bir konu olmuş. ReDm 'e başlayacak herkesin en az 1 kere okuması gerek diye düşünüyorum.