RedM - Durum Değerlendirmesi

SAMU

Super-Mod
10 Kas 2021
78
14
43
Hayırlı Forumlar dilerim..

Bir başyapıt olarak gördüğüm RDR2 oyununda bana rol yapmamı sağlayan bir platform var, ismi RedM. 19. yy'ın sonlarında geçen bu enfes oyunda rol yapmak şahsen bana çok cazip geliyor.
Fakat mevcut duruma baktığımda; platform ilgisi ve aktifliği olarak eksiklik görmekteyim. Bu ilgi/aktiflik eksikliğinin sebebini değerlendirme konusunda farklı görüşlere başvurmak istedim.

İlgi eksikliği sizce var mı, varsa sebebi nedir?

Aktiflik eksikliği sizce var mı, varsa sebebi nedir?

Eğer ilk iki soruya da "var" cevabını verdiyseniz: Bu platformda sunucu açmak isteyen kişiler, düşük ilgiye ve kısıtlı oyuncu sayısına rağmen nasıl başarılı olabilir?

Ek olarak RedM konusunda GENEL GÖRÜŞLERİNİZİ de belirtirseniz memnun olurum.

Lafı biraz dolandırdım, mâzur görün, saygılar.

• Like
Tepkiler: tgemre

tgemre

𝐑𝐄𝐃𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Super-Mod
6 Ocak 2021
73
19
43
İlgi eksikliği gördüğüm kadarıyla yok , çoğu tanıdıklarım olsun vesaire redM tarafında rol yapmak isteyenlerle dolu fakat hepsinin ağzında dolanan cümleler , Çok pahalı oluyor RedM'i alsak ya platform tutmazsa oynayacak sunucu , arkadaşlar bulamazsak diyorlar . E tabi bir yandan haklılar oynayan , oyuna sahip olan kişi sayısı maalesef çok az.

Aktiflik eksikliği aşırı derecede var , bunu giderecek tek çare yayıncıların oyuna el atması yayınlarında serilere başlaması gerekiyor. Ardından RedM'de FiveM gibi uçuşa geçebilir

Ayrıca SAMU SAMU RedM'e katkıda bulunmak istiyorsan yetkili alımlarımız aktif başvuru atmak istersen
Linkleri görebilmek için Giriş yap Kayıt ol

• Like
Tepkiler: SAMU

SAMU

Super-Mod
10 Kas 2021
78
14
43
tgemre tgemre fikrini paylaştığın için teşekkür ederim. Platforma olan ilgimi bilgi birikimiyle harmanladıktan sonra yetkili başvurusu atmayı düşünebilirim, neden olmasın. Zaten ilerleyen süreçlerde redmturk.com'u daha aktif kullanmayı planlamaktayım, teşekkürler.

Fikrine değinecek olursam; yayıncıların duruma el atması bence platforma artı değil eksidir. Ne kadar aktifliği artıracak olsa da toxic kitleyi de beraberinde getirecektir. Şahsi fikrim doğrultusunda umuyorum ki 1 - 50k izlenen Türk yayıncılar platformdan uzak durur.

tgemre

𝐑𝐄𝐃𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Super-Mod
6 Ocak 2021
73
19
43
tgemre tgemre fikrini paylaştığın için teşekkür ederim. Platforma olan ilgimi bilgi birikimiyle harmanladıktan sonra yetkili başvurusu atmayı düşünebilirim, neden olmasın. Zaten ilerleyen süreçlerde redmturk.com'u daha aktif kullanmayı planlamaktayım, teşekkürler.

Fikrine değinecek olursam; yayıncıların duruma el atması bence platforma artı değil eksidir. Ne kadar aktifliği artıracak olsa da toxic kitleyi de beraberinde getirecektir. Şahsi fikrim doğrultusunda umuyorum ki 1 - 50k izlenen Türk yayıncılar platformdan uzak durur.
Yayıncılarla birlikte izleyici toxic kitlesi de redm'e bulaşmış olacak ama en azından bir kitle redm'e gelecek , şuanda oynanacak sunucu bile yok neredeyse en azından biraz kitle gelirse toxic kitle ayıklanıp güzel bir sv açılabilir . Fikrin için teşekkür ederim

• Like
Tepkiler: SAMU