Rehber Red Dead Redemption 2 kaç TL? | Hangi sistem özellikleri gerekmekte?

tgemre

𝐑𝐄𝐃𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Super-Mod
6 Ocak 2021
73
19
43
Merhaba , RedM meraklıları için ufak bir bilgilendirme , rehber konusu açmak istedim rehberimize geçelim o zaman.

Red Dead Redemption 2 minimum sistem gereksinimleri:

Windows 7 (64 Bit)
Intel Core i5 2500K 3.3 GHz / AMD FX-6300
AMD Radeon R9 280 / NVIDIA GeForce GTX 770
2 GB VRAM
8 GB RAM
150 GB depolama alanı

Eğer ki bilgisayarınız bu özellikle karşılıyorsa oyunu indirip oynayabilirsiniz :)

Fakat kasmasın , donmasın ,yüksek fps almak istiyorum derseniz bilgisayar sistem özelliklerinizin bunları karşılaması yeterli;

Red Dead Redemption 2 önerilen sistem gereksinimleri:

Windows 10 (64 Bit)
Intel Core i7 4770K 4 Core 3.5 GHz / AMD Ryzen R5 1500X
AMD Radeon RX 480 4 GB / NVIDIA GeForce GTX 1060
6 GB VRAM
12 GB RAM
150 GB depolama alanı

Eğer ki bilgisayarınız bu özellikle karşılıyorsa oyun içinde yüksek fps alarak rahatlıkla roleplay keyfini yaşayabilirsiniz.

Peki Red Dead Redemption 2 kaç tl? nereden satın almak gerekiyor? sorularını cevaplayalım o halde :)

Rockstar Games, Red Dead Redemption 2’nin PC versiyonunu 9 Ekim itibarıyla kendi oyun platformu Rockstar Launcher üzerinden ön siparişe sundu. Rockstar Launcher’ın yanı sıra RDR2, ilerleyen günlerde Epic Store, Humble Store veya Greenman Gaming üzerinden de sipariş edilebilir olacak. Oyunun Steam satışları ise aralık ayında başlayacak.

Red Dead Redemption 2 kaç tl?

Red Dead Redemption 2 Special Edition: 299 TL

Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition: 379 TL

Şimdiden herkese güzel , kaliteli roller , İyi forumlar.

redmturk.png

• Like
Tepkiler: DeluXe ve xyz

DeluXe

RT Kullanıcı
6 Ocak 2021
30
32
33
Merhaba , RedM meraklıları için ufak bir bilgilendirme , rehber konusu açmak istedim rehberimize geçelim o zaman.

Red Dead Redemption 2 minimum sistem gereksinimleri:

Windows 7 (64 Bit)
Intel Core i5 2500K 3.3 GHz / AMD FX-6300
AMD Radeon R9 280 / NVIDIA GeForce GTX 770
2 GB VRAM
8 GB RAM
150 GB depolama alanı

Eğer ki bilgisayarınız bu özellikle karşılıyorsa oyunu indirip oynayabilirsiniz :)

Fakat kasmasın , donmasın ,yüksek fps almak istiyorum derseniz bilgisayar sistem özelliklerinizin bunları karşılaması yeterli;

Red Dead Redemption 2 önerilen sistem gereksinimleri:

Windows 10 (64 Bit)
Intel Core i7 4770K 4 Core 3.5 GHz / AMD Ryzen R5 1500X
AMD Radeon RX 480 4 GB / NVIDIA GeForce GTX 1060
6 GB VRAM
12 GB RAM
150 GB depolama alanı

Eğer ki bilgisayarınız bu özellikle karşılıyorsa oyun içinde yüksek fps alarak rahatlıkla roleplay keyfini yaşayabilirsiniz.

Peki Red Dead Redemption 2 kaç tl? nereden satın almak gerekiyor? sorularını cevaplayalım o halde :)

Rockstar Games, Red Dead Redemption 2’nin PC versiyonunu 9 Ekim itibarıyla kendi oyun platformu Rockstar Launcher üzerinden ön siparişe sundu. Rockstar Launcher’ın yanı sıra RDR2, ilerleyen günlerde Epic Store, Humble Store veya Greenman Gaming üzerinden de sipariş edilebilir olacak. Oyunun Steam satışları ise aralık ayında başlayacak.

Red Dead Redemption 2 kaç tl?

Red Dead Redemption 2 Special Edition: 299 TL

Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition: 379 TL

Şimdiden herkese güzel , kaliteli roller , İyi forumlar.

Ekli dosyayı görüntüle 9

Oyun pahalı ve sadece ReDm oynamak için almayı düşünmüyorum ancak ki eğer oyun yayıncılar tarafından oynanırsa ve popüler hale gelirse o zaman kararımı bir kez daha gözden geçirebilirim.

tgemre

𝐑𝐄𝐃𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Super-Mod
6 Ocak 2021
73
19
43
Oyun pahalı ve sadece ReDm oynamak için almayı düşünmüyorum ancak ki eğer oyun yayıncılar tarafından oynanırsa ve popüler hale gelirse o zaman kararımı bir kez daha gözden geçirebilirim.
Bizlerde temenni ediyoruz ki yakın zamanda oyunun popülerliği hızla artacak özellikle yayıncıların oyunu sırtlaması gerekiyor. :D

• Love
Tepkiler: DeluXe