DARKDREAM arcade

Sunucu Tanıtımı Rebels Roleplay[TANITIM]

Emperor

RT Kullanıcı
27 Mar 2022
3
0
36
20
Adsz-removebg-preview.png
Herkese merhaba;Redm Türkiyenin Tek sunucusu olan Rebels Roleplay'i tanıtacağım.Öncelikle sunucumuz HardRP dir.
Sunucumuz 27.05.2022 tarihinde açılmıştır.

Sunucu hakkında bilgi vermek gerekirse;
Sunucumuz maddi açıdan illegale dayalıdır.Yani illegal meslekler daha fazla para verir.Legal ise 1899 yılını ele alırsak idare eder seviyededir.Sunucu ekonomisi o zaman baz alındığında gerçekçidir fakat illegal meslekler yaparsanız rahat bir şekilde geçinebilirsiniz.

Bu mesleklerden birkaçı
İnşaat Mesleği;


(Görsel Temsili Eklenmiştir)

İnşaat mesleği Valentinede ve diğer kasabalarda bulunuyor. Haritada mesleğin nerede olduğu ile alakalı blip mevcut. Blip e gidip NPC den görevi başlatıyorsunuz. Haritanıza otomatikmen gitmeniz gereken noktalar işaretleniyor. Noktalara gidip ekranda belirtilen tuşa bastığınızda görevi yapmaya başlıyorsunuz. Yönlendirmeler harita üzerinden sizlere gösteriliyor. Bu işi yaparken koşmaya çalışırsanız karakteriniz tökezleyip yere düşüyor görev başarısız sayılıyor diğer göreve geçiyorsunuz.

Altın Arama;


(Görsel Temsili Eklenmiştir)


Altın aramak için öncelikle Valentine kasabasında bulunan General Store ye gelip Satın Al Kısmından Gold Pan’ı 4$ Karşılığında satın alıyorsunuz. Envanterinize Gold Pan eklendikten sonra haritada bulunan Göllerden ve Akarsulardan 1 tanesine gidip, suyun bir miktar içine giriyorsunuz. Envanterinizde bulunan gold pan'i kullanıyorsunuz Şans a göre altın çıkartmaya başlıyorsunuz. İşlem bitiminde her defasında envanterinizden Gold pan'i kullanıyorsunuz Çıkardığınız Altın parçalarını tekrar valentineden bulunan General Store dan satıyorsunuz.

Mezar Soygunu;


(Görsel Temsili Eklenmiştir)


Oyun içi belirli saatler arası (18:00 - 06:00) mezarlığa gidip mezar taşlarının yanına geliyorsunuz. Doğru saatte ve oyun içinde 2 Adet şerif varken geldi iseniz mezarı soymaya başlıyorsunuz. Mezar soygununu bu şekilde gerçekleştiriyorsunuz. İçerisinden toplamda 5 Adet değerleri birbirinden farklı itemler çıkıyor. Çıkan itemleri ise IC olarak öğrendiğiniz satıcıya götürüp satıyorsunuz.

Kenevir Tarlası;


(Görsel Temsili Eklenmiştir)
IC olarak öğrendiğiniz blackmarket e gidip Kenevir tohumu ve su testisi satın alıyorsunuz.(Ek1)

(Görsel Temsili Eklenmiştir)(Ek 1)
1 Adet su testisi ve yeteri kadar(Min:1 Max:30) kenevir tohumu aldıktan sonra IC olarak öğrendiğiniz İllegal Tarlaya gidip kenevir tohumunu 2 aşamada ekiyorsunuz. Ekim işlemi bittikten sonra ektiğiniz tohum üzerinde yazı ile suya ihtiyacın var diye uyarılıyorsunuz. Envanterinizdeki su testisini suya ihtiyacı olan tohumun üzerine gelip kullandığınızda 280 saniyelik bekleme süresine geçiliyor. Süre bitimi keneviri topluyorsunuz. Elde ettiğiniz Kenevirleri IC olarak öğrendiğiniz şekilde satışını gerçekleştiriyorsunuz.

Moonshine Ticareti;


(Görsel Temsili Eklenmiştir)
Yukarıdaki fotoğrafta bulunan Rdr2 nin cart5 modelini seyisten satın aldıktan sonra haritanın iklim çeşidine uygun yerlerinde büyüyen bitkisini (Ek 2 de gösterilmiştir.)
topluyorsunuz. Elde ettiğiniz bu bitkilerle birlikte yanınızda Alkol ve boş şişe bulundurarak cart5 in arka kısmından bitkileri öncelikle püre haline getirip daha sonra elde ettiğiniz püreyi damıtıyorsunuz. Damıtma sonrası elde ettiğiniz moonshine (kaçak alkol) ı
satış noktasında satıp ticaretinizi gerçekleştiriyorsunuz.


(Görsel Temsili Eklenmiştir) (Ek 2)

Daha fazla meslek var fakat bunları rol içerisinde ögrenmeniz gerekmektedir.

Ayrıca sunucu içerisinde Market,Banka soygunuda yapabiliyorsunuz.Eğer Redm de rol yapmak isteyip "Kaliteli bir Sunucu" bulamamışsanız Rebels Roleplay tam size göre!
Daha önce rol yapmış,rol bilgisi olan oyuncuları sunucumuza bekliyoruz.
Detaylı bilgi için;
Discord:
Linkleri görebilmek için Giriş yap Kayıt ol

20220603_190148.jpg
 
Son düzenleme:

Salvren

Yasaklandı
RT Kullanıcı
26 Mar 2022
78
4
43
redm server list kısmındaki discord bağlantısıda geçersiz onuda yenileyin bitmeyen bağlantı koyun oyuncular gelemiyor mesela şuan sunucnuza bilginiz olsun burayı bilmeyenler var forumu orayı güncelleyin sınıırszı bağlantıyla.
 

Benzer Konular

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR