cactus cactus

Sunucu Tanıtımı DEEPWEST ROLEPLAY

chaca

RT Kullanıcı
2 Haz 2024
2
0
1
24
Hoş Geldiniz Red Dead Redemption Roleplay Sunucusuna!

Güneşin kızıl kolları sonsuz ovaları sarmış, tozlu yollarda ayak izleri sessizce kaybolmuş ve batı tarihindeki en vahşi ve heyecan verici zamanlara yolculuk yapmaya hazır mısınız? DeepWest Roleplay Sunucusu sizleri, 19. yüzyıl Amerika'sının nefes kesici atmosferine davet ediyor.


- Neden DeepWest Roleplay? Gerçekçi Rol Yapma Deneyimi: Oyuncularımız, karakterlerinin hayatlarını en ince ayrıntısına kadar yaşar ve geliştirir. Kanun adamı, haydut, çiftçi veya girişimci olabilirsiniz; seçim sizin!Sunucu Hakkında:


Biz, DeepWest Roleplay Sunucusu olarak, oyunculara eşsiz bir deneyim sunmayı amaçlıyoruz. Red Dead Redemption serisinin nefes kesici dünyasını, heyecan verici hikayeleri ve özgün karakterleri ile buluşturuyoruz. Sunucumuz, disiplinli ve deneyimli yönetim kadrosuyla her zaman adil ve eğlenceli bir oyun ortamı sağlamayı hedefliyor.Özellikler:

  • Yenilikçi Ekonomi Sistemi: Ticaret yapın, avlanın, soygun yapın veya çiftlik işletin. Ekonomi her oyuncunun etkileşimde bulunabileceği zengin ve dinamik bir sistemdir.

  • Geniş Harita: Büyük, detaylı bir haritada keşif yapın. Görkemli dağlar, bozkırlar, kasabalar ve vahşi batı yaşamının her yönü sizleri bekliyor.

  • Kapsamlı Meslekler: İstediğiniz bir mesleği seçin ve karakterinizin hikayesini ona göre şekillendirin. Çiftçilik, kasaplık, avcılık, hırsızlık ve daha fazlası gibi çeşitli meslekler arasından seçim yapın.

  • Dinamik Rol Oynama: Karakterinizi tamamen özelleştirin ve bu vahşi dünyada kendinizi ifade edin. İnsanlarla ilişkiler kurun, çatışmaları çözün ve kendi hikayenizi yazın.

  • Topluluk Etkinlikleri: Düzenli olarak düzenlenen etkinliklerle sunucu topluluğumuzu bir araya getiriyoruz. Yarışlar, çeteler arası savaşlar, bar dövüşleri ve daha fazlasıyla eğlenin.

● Güncel Scriptler: Oyun deneyimimizi en üst düzeye çıkarmak için özel olarak tasarlanmış scriptlerle dolu bir sunucuyuz. Gerçekçi etkileşimler, zengin görevler ve karakter gelişimi için pek çok olanak sunuyoruz.

Özel Senaryolar ve Etkinlikler: Düzenli olarak gerçekleşen özel senaryolar ve etkinliklerle, her zaman yeni maceralara atılma fırsatına sahip olacaksınız. Vahşi Batı'nın dinamizmi hiç bitmez!

Kaliteli Sunucu Performansı: Güçlü sunucu altyapımız sayesinde, minimum gecikme ve maksimum performans ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunuyoruz.

Sosyal Dinamikler: Kendi çetenizi kurun, ittifaklar yapın veya kasabanızın şerifi olarak düzeni sağlayın. Sosyal ilişkiler ve dinamikler oyunumuzun merkezinde yer alır.


+Hard Ekonomi

+Özel Scriptler
+REDM bilgisine sahip ilgili ve adaletli yönetim kadrosu
+Her bölgenin kendine özel bulunan atları ve meslekleri
+Ekip alımlarında, öncesi ve sonrasında yoğun destek kadrosu

+Her oyuncu için özenle geliştirilmiş meslekler ve daha fazlası

ATLAR : Tüm kasabalarda farklı atlar vardır. Değerli atlar bulmak için kasabaları dolaşıp ahırlarına bakabilirsiniz.Legal
-MADENCİLİK -ÇİFTÇİLİK -AVCILIK -YABANİ AT SATICILIĞI -BALIKÇILIK -ODUNCULUK -ALTIN ELEME

BALIKÇILIK : Balık tutmak keyiflidir. Çok para kazandırmaz balık başına 5 $ alırsınız. Bu mesleği arkadaşlarınızla muhabbet sosyal yapmak için kullanabilirsiniz. Bu meslek için Her kasabada Balıkçı dükkanı Npc mevcuttur. Gerekli itemleri alabilir göl kenarlarında balık tutabilirsiniz. Npc erişim [ ALT ]

AVCILIK : Avcılık için gerekli malzemeler Bıçak - Deri yüzmek için gereklidir. Yay veya Silah - Öldürmek için gereklidir. Aldığınız hayvanı Kasabalarda bulunan Etçilere satabilirsiniz [ALT tuşu ile etkileşim] Deriler Envanterinize gelmektedir ve satmak için Kasabalarda bulunan Dericilere gitmelisiniz [ J tuşu Etkileşim ] Avcı vagonu kiralarsanız vagon 5 adet hayvan alacaktır. Kiralama ücreti 10 $ ve tüm kasabalarda bulunmaktadır.MADENCİLİK : Meslek olarak ilk girişte Madencilik yapabilirsiniz Maden kazmak için gerekli Malzeme KAZMA - Çifçilik Marketi ve Normal Marketlerde satılır. Kazmanın kırılma oranı vardır giderken üstünüze 3-4 tane almanızı tavsiye ediyorum. Madencilikten çıkan malzemeleri ister satar paraya çevirir ister Silah craftında kullanabilirsiniz.


ÇİFTÇİLİK : Şehir merkezlerinde Çiftçi Marketlerinden Tohum alabilirsiniz. Çiftçilik Bölgelerine ekim yapabilirsiniz. Ektiğiniz ürünlerin kalitesinin iyi olması için %80 e geldiğinde su ve Gübreleme yapmalısınız. Kaliteli bitkiler size daha fazla malzeme verecektir. Topladığınız Meyve Sebzeleri Çiftçilik Ürünleri Toptancısına satabilir para kazanabilrisiniz.


YABANİ AT SATICILIĞI : Yabani at yakalamanız için gerekli tek item Kement Yakaladıktan sonra tüm kasabalarda bulunan Yabani at satıcılarına 15 dakikada 1 adet satabilirsiniz. Yabani atı satabilmeniz için Kendi atınızı göndermeniz gerekmektedir.


ODUNCULUK : Çiftçilik marketinde Balta bulunmaktadır. Haritada bulunan Odunculuk bölgesine gidip ağaç kesebilir, Çıkan odunları Maden ve Odun toptancısına satabilirsiniz.


İllegal -Kokain -Market Kasa soygunları -Kaçak İçki (Moonshine) -BLACKMARKET -Silah Craftı -Mermi Craftı

UNUTMAYIN VE DİKKATLİ OLUN ! AUSTIN İLLEGAL BİR BÖLGEDİR.
NPC LER SALDIRGANDIR VE OYUNCULAR SORGUSUZ SUALSİZ SOYULABİLİR VURULABİLİR. RDM SERBESTTİR. BU BÖLGEDE ÇOK DİKKATLİ VE EKİP OLARAK DOLAŞILMASI GEREKMEKTEDİR.


Moonshine ve Kokain Satış Npc AUSTIN Bolgesinde Bulunmaktadır. Bu Bölge tehlikelidir. Tek gitmeniz önerilmezMermi Craftlamak Austin Bölgesinde bulunmaktadır ve Silah gibi Madencilik , Odunculuk , Altın işi yapmanız gerekmektedir. Bazı mermiler silahçılarda satılmaktadır.


Market Kasa soygunları Blackmarkette Lockpick satılmaktadır. Her kasa için 1 adet Lockpick e ihtiyacınız olacak. Tüm marketleri Soyabilirsiniz.


Moonshine Sadece Austin de yapılabilir. Diğer bölgelerde yasaktır. 3 sugar - 3 water - 3 corn istemektedir.


BLACKMARKET
Blackmarket illegal işlerin yapılacağı malzemeleri satmaktadır. Blackmarkette Altın külçelerinizi satıp paraya dönüştürebilirsiniz. Kokain Tohumu alıp istediğiniz bölgeye 5 adet ekim yapıp çıkan yaprakları poşete çevirip satabilirsiniz.
Kaçak Alkol üretim Makinasında Moonshine üretip Köşetut yapıp - Blackwater Strawberry ve Valentina Kasabalarında veya illegal Bölgede bulunan Npc satış yapabilirsiniz.
Dinamit - Banka soygununda gerekmektedir. Maymuncuk - Tüm marketlerin kasalarını soyabilirsiniz.
Unutmayınki Blackmarket e yerini bilseniz bile ulaşmak çok zordur. Silahlı Npc ler orada nöbet tutmaktadır gelen olursa saldırmaktadırlar.Orta Seviye Silahların Craftlanması Silah craftlamak için Madencilik , Odunculuk , Altın işi yapmanız gerekmektedir.
Bu silahlar Parayla satılmamaktadır. Sadece Craft ile yapılmaktadır.
Topluluğumuza Katılın! DeepWest Roleplay, yeni üyelerini heyecanla bekliyor. Eğer siz de bu büyüleyici dünyada yer almak, kendi hikayenizi yazmak ve unutulmaz anılar biriktirmek istiyorsanız, hemen aramıza katılın!

Discord Sunucumuz: [ discord.gg/deeproleplay ]
 
Son düzenleme:

Mariosel

RT Kullanıcı
27 Mar 2022
1
1
38
24
Sunucunun scripleri, kitlesi ve yönetim ekibi olarak çok güzel yeni açılmasına rağmen kaliteli oluşundan ekip olarak çok memnunuz
 
  • Like
Tepkiler: chaca

owercl0ck

RT Kullanıcı
1 Nis 2024
2
1
18
33
2 3 gün sonra kapatır bütün herşeyi çok basit bir sunucu yönetim olarakta aşırı kötüler
 
  • Sad
Tepkiler: chaca

chaca

RT Kullanıcı
2 Haz 2024
2
0
1
24
2 3 gün sonra kapatır bütün herşeyi çok basit bir sunucu yönetim olarakta aşırı kötüler
  • "Eleştirinizi dikkate aldık ve bu konuda üzgün olduğumuzu belirtmek isterim. Sunucunun performansı hakkındaki deneyimlerinizin memnuniyetsizlik yarattığını üzüntüyle öğrendik. Hizmet kalitemizi artırmak için çalışıyoruz ve yaşadığınız sorunların tekrarlanmaması için elimizden geleni yapacağız."
  • "Sizin deneyimlediğiniz zorluklar hakkında daha fazla bilgi almak isteriz. Hangi konularda sorun yaşadığınızı ve nelerin geliştirilmesi gerektiğini belirtirseniz, bu konuda çözüm odaklı bir yaklaşım benimsememize yardımcı olabilirsiniz. Sunucumuzun performansını artırmak için elimizden geleni yapacağımızı taahhüt ediyoruz."
  • "Geribildiriminiz için teşekkür ederiz. Sizden gelen bu gerçekçi değerlendirme, sunucumuzun gelişimine katkı sağlar. Daha iyi hizmet sunabilmemiz için sizin gibi değerli kullanıcıların görüşlerine her zaman açığız. Lütfen yaşadığınız deneyimler hakkında daha fazla detay paylaşın, böylece sorunları daha etkili bir şekilde çözebiliriz."
 

Benzer Konular

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR