cactus cactus

Sunucu Tanıtımı ARCHELİNE ROLEPLAY V2

4lper35

RT Kullanıcı
12 Şub 2024
8
3
38
25
BİZ KİMİZ? ‎‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏‏
Bizler uzun süredir Fivem'in ve Redm'in içerisinde olan tek amacı hard/kalite rol yapmak olan kişileriz. Yıllardır çeşitli sunucularda haksızlığa ve emek hırsızlığına maruz kalmış kişileriz. Bir çok sunucuda bulunduk ve bir çoğunuda rol sunucusu sanmıştık. Aslında farm yada gunrp sunucusuydu.

AMACIMIZ NE? ‎‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏‏
Öncelikle bu projede tek başına developarlık yapan en az 150 scripti tek tek revize eden ve bazılarını sıfırdan yazan @ArchelineTv / Ali olmak üzere tüm tetkili ekibimizle birlikte kurallarımızı yazdık. Sunucuyu açma kararı aldığımızda ortada paket ve sunucu yokken, 1 ay boyunca kurallar üzerinde çalıştık. Amacımız sadece rol yapmak.
NEDEN ONCA SUNUCU VARKEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ? ‎‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏‏
Sunucumuz roleplay sunucusu olduğu için oyuncuların sadece rollerine önem vermesini istiyoruz ve oyuncularımızdan kaliteli roller bekliyoruz. Yönetim ekibi olarak sunucumuzun ekonomisini kolay yaptık. Bu demek oluyor ki bir kişinin her şeyi olsa bile uzun bir rol geçmişine sahip değilse ic mal varlığını rastgele kullanamaz. Tabiki insanlar çeşitli meslekler yapacak ama bunu karakterinin geçimini sağlamak için yapacak. Sunucunun baronu olmak için değil. Sunucumuzda kaliteli rol yapan kişilerin rollerini destekliyoruz ve her zaman destekleyeceğiz. Sunucumuzda hiçbir oyuncu me do komutları kullanmadan item veremez yada sceiptsel bir durumu me do kullanmadan yapamaz.

SUNUCUYA GİREBİLMEK İÇİN NE YAPMAMIZ GEREKİYOR? ‎‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏‏
Öncelikle sunucumuzda beyaz liste yani whitelist sistemi vardır, sunucuya girebilmek i̇çin öncelikle Discord sunucumuzda bulunmanız gerekli. KURALLARIMIZI KABUL ETMENİZ GEREKLİDİR. AYRICA HER WHİTLİST OYUNCUSU KURALLARIMIZI KABUL ETMİŞ SAYILIR.
Başvuru formunu doldurduktan sonra, başvuru onay red kanalını kontrol etmeniz gerekli. Eğer başvurunuz onaylanırsa mülakata katılıp, onay alıp whitelist'e kayıt olabilirsiniz! Sunucuya girmek i̇çin tek şart tek amacınızın rol yapmak olmasıdır.


+Günlük pass ile girişlerde ödül alabilirsiniz.
+Orta Ekonomi
+Kd nın full kıyafet scriptleri
+Silah özelleştirme scripti
+Özel Scriptler
+Üst Düzey Anti Cheat Koruması
+İlgili Yetkili Kadrosu
+Atlar, malikaneler ve meslekleri artık kendiniz oyun içerisinden alabileceksiniz.
+Ekip alımlarında ekip yardımı yapılacaktır.
+Ekip olarak herhangi bir malikaneyi alabilir yada
Ymap ekletebilirsiniz.
+Sunucumuza uzun süre
WIPE gelmeyecektir, ayrıca yeni sezona geçerken ara vermeyeceğiz. Yani kısacası 3 ay bakıma almayacağız rollerinizi ve emekleriniz çöp etmeyeceğiz.
+Her oyuncu için rolü ve hikayesi göz önüne alınarak roller paslanacaktır.

Ve Çok Daha Fazlası İçin Discord Adresimizde Görüşebiliriz

Linkleri görebilmek için Giriş yap Kayıt ol
image.png
 
Son düzenleme:

Benzer Konular

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR