Şablon ÜCRETLİ SALVREN REDM ŞABLON V2

Salvren

Yasaklandı
RT Kullanıcı
26 Mar 2022
78
4
43
Merhaba Arkadaşlar Şablounumun V2 Sini çıkardım aşşada youtube yükledim liste dışı alarak sadece aşşadaki linkten izleyebilirsiniz videoda herşeyiyle detaylı anlattım tam 100 den fazla kanal ve 150 den fazla rol ile sunucunuzu kaliteli ve performanslı gösterişli ve Discord kısmında size yük olmadan rahat edebilceğiniz bir şablon tasarladım 3 Günümü aldım Ücretli bilginiz olsun bunu ücretsiz vermiyicem önceki gibi belli süreden sonrada ücretsiz vermiyicem bu full ücretli bilginiz olsun ücretinide videoda belirttim sonuna kadar izleyin ödemeler yanlızca paparadan ve ekstrada bunu yapma sebebi redmtürke katkı sağlamak ve toplulu geliştirmek amacım Dediğim gibi gerçekten V2 çok güzel oldu hepinizin bakmasını tavsiye ederim aşşadan bi izlemenizi öneririm teşşekürler.

REFERANS SUNUCULAR : WANTED ROLEPLAY

youtube video tanıtım şablon :

Dc hesap : Salvren#1938

Son düzenleme:
  • Haha
Tepkiler: dex

Forge

RT Kullanıcı
1 Ağu 2022
34
6
43
25
1683835700424.png1683835710846.png1683835743230.png

Copy Pasteci emekçi kardeşim benim :) İnsan barı satırları değiştirirde anlamasınlar diye.
İsteyene ücretsiz veririm ulaşabilirsiniz bana, akıl sağlığı yerinde olan biri 350tl bi şablonun asla etmeyeceğini biliyordur iyi günler canlarım..

• Like
Tepkiler: tysit

Salvren

Yasaklandı
RT Kullanıcı
26 Mar 2022
78
4
43
Ekli dosyayı görüntüle 580Ekli dosyayı görüntüle 581Ekli dosyayı görüntüle 582

Copy Pasteci emekçi kardeşim benim :) İnsan barı satırları değiştirirde anlamasınlar diye.
İsteyene ücretsiz veririm ulaşabilirsiniz bana, akıl sağlığı yerinde olan biri 350tl bi şablonun asla etmeyeceğini biliyordur iyi günler canlarım..
Tek Kelimeyle özetliyeceğim size benim şablonum olmasa o elinizdeki sunucudaki şablon kimin DPASKDOPASKDOSPA kafayı yicem benim şablonumla bana artislik yapan bir developer var V1 i alıp üç beş şey ekleyip kendisinin ilan etmeside komik Taklitler aslını yüceltir ben artık uğraşmıyorum canım ücretsiz veriyorsan git ver videoda göstereceğimi gösterdim bedava vermene gerek yok zaten V1 İlanda benim şablonumu geliştirip bizden çaldı demek biraz absürt Akıllı olan insanlar bunu anlayacaktır senden almak yerine paylaştıpımı alıp dilediklerinde kullanabilirler bence konuyu üsteleme ekstradan Samet gibi bir iyi niyetli bir dostum var sunucu sahibi samet gibi başarılı insanlar senin gibi developer yapması absürt yoksa bende bilirdim qb altyapı alıp bedava scriptleri ctrl c ctrl v yapıp çeviriden türkçeye çevirip bide scriptlerin başına kendi nickimi yazıp ben yaptım demem senin gibi yani bence zorlama benlede muhattap olma şuan sana prim vermiyorsan sametle aramdaki arkadaşlık bozulmasın diyedir haberin olsun işine bak kardeşim benim şablonumla bana artislik yapma.

Son düzenleme:

Salvren

Yasaklandı
RT Kullanıcı
26 Mar 2022
78
4
43
1683896460544.png
Sametle sıkıntım yok ilk şablonumu paylaştımda kullandıklarında sunucularına hayırlı olsuna gitmiştim buyrun isteyen bakabilir mesajlara sadece şablon bizim demesi astrakomik ve benim şablonumla bana artislik yapma senle bu forumda daha artık tartışmaktan midem bulandı senide engelliyorum yoluna bak dostum bütün foruma saygılar

Son düzenleme:

AGA

RT Kullanıcı
23 Haz 2022
14
3
38
29
SAMU SAMU Bu arkadaşı benim açtığım konu sebebiyle banlamıştın bu haysiyetsizi tekrar neden aldınız foruma?
diğer insanlarıda rahatsız ediyor.

Forge

RT Kullanıcı
1 Ağu 2022
34
6
43
25
Ekli dosyayı görüntüle 583
Sametle sıkıntım yok ilk şablonumu paylaştımda kullandıklarında sunucularına hayırlı olsuna gitmiştim byurun isteyen bakabilir mesajlara sadece şablon bizim demesi astrakomik ve benim şablonumla bana artislik yapma senle bu forumda daha artık tartışmaktan midem bulandı senide engelliyorum yoluna bak dostum kendini ifşa ettirmemek istiyorsan çeneni kapatmayı öğrenmelisin bütün foruma saygılar

Ekli dosyayı görüntüle 584
ekstradan sametlede görüştüm kendisini developerlıktan atmışbu tür kişileri aranızdan çıkarmanız güzel oldu bence neyse bu forumda bu yanıttan başka bu arkadaşa cevap vermeyeceğim bilginize engelliyorum konuyuda kapatıyorum.
Bilmem şablon yapıp satmaya utanmıyormusun anlamıyorum,zaten dengim değilsin. İnsanlar bot diye birşey yapmış 1sn de oluşturuyorlar şablonları :D
Dev olayına gelirsekte müsait olmadığım için ilgilenemiyorum sunucuya yerime samet deviraldı türkçeni de geliştirmeni öneririm iyi günler...

SAMU

Super-Mod
10 Kas 2021
78
14
43
Konu incelemeye alınmıştır. Oluşacak kesinti için özür dileriz.

SAMU

Super-Mod
10 Kas 2021
78
14
43
Uzun süren inceleme sonuçlanmıştır. Kesinti için tekrardan özür dileriz.

İnceleme sonucuna dair açıklama:

Bazı forum üyelerimizin, Salvren Salvren üzerinde kurmuş olduğu doğru ya da yanlış bir baskı gözle görülebilir durumda. Salvren Salvren isimli forum üyemizin bu baskılara zaman zaman yanlış cevaplar verdiği, verdiği yanlış cevaplar doğrultusunda forumdan uzaklaştırmaya kadar pek çok ceza aldığı aşikar.

Ancak yapılan incelemeler doğrultusunda; haklı ya da haksız, yapılan yorumların, Salvren Salvren isimli üyemiz üzerinde olumsuz etki uyandırdığı da aşikar.

Konu sahibi, redmturk.com kuralları çerçevesinde istediği konuyu açabilir, diğer üyelerimiz de, kurallar çerçevesinde, olumlu/olumsuz her türlü yorumu yapabilir. Ancak yapılan yorumlar, bir süre sonra kendini tekrarlamaya ve karalama kampanyasına dönüşmeye başlarsa forum yöneticileri olarak duruma el atmamız gerekir.

Geçmişte birbirinizi tanıyor olabilir, birbirinizin iyi/kötü davranışlarınızı görmüş olabilirsiniz fakat forumumuza girdiğinizde, herhangi bir konuya yorum yaparken veya herhangi bir konu açarken geçmişinizi ve kişisel hususlarınızı bir kenara bırakmanız gerekir.

Bu doğrultuda konu içerisinde bulunan 3 üyemize de ( Forge Forge - AGA AGA - Salvren Salvren ) birer yazılı uyarı yapıyorum.

Açıklama sonucu yapılan işlemler:
Şahsi hakarete dönüşen yazılar temizlenmiştir.

Forumda veya konuda alakası olmayan kullanıcıların konuya dahil edildiği yazılar, mağduriyet yaşanmaması adına kaldırılmıştır.

Salvren Salvren isimli üyemizin profiline, kullanmış olduğu yanlış üslup ve şahsi hakaretlere yönelmesinden dolayı uyarı puanı uygulanmıştır.

Üyelerimizin davranışları, yöneticilerin davranışları veya ban olayı gibi olaylardan şikayetiniz varsa; bu doğrultuda tartışma konusu açabilirsiniz.

Konu tekrar aktif hale getirilmiştir. İyi forumlar dilerim.

Salvren

Yasaklandı
RT Kullanıcı
26 Mar 2022
78
4
43
İsteyene Sunuculara Şablonu sunucularını geliştirmesi için ücretsiz sağlayabilirim bana ulaşmanız kafi Sunucuların gelişmesi ve kaliteli şekilde olması için bunu yapmaktayım sıkıntı yok isteyen ulaşssın Dc İsmim
.salvren

dex

RT Kullanıcı
28 Eki 2023
5
1
18
21
Antalya
İnsanların para vererek bir discord şablonu alacağını düşünmüyorum ancak yine de orta da 1 saatlik veya daha kısa da olsa bir emek var. Alan alır mı bilmem ama ben almazdım açıkçası

Salvren

Yasaklandı
RT Kullanıcı
26 Mar 2022
78
4
43
yok parayla satmıyorum şuan ücretsiz veriyorum ya şablon olarak koyamıyorum dc izin vermiyor fazla kanal oldu için benim gelip şablonu botla yapıştırmam lazım oyzden isteyen ulaşssın ücretsiz şuan şablon