Sunucu Tanıtımı REDM YENİ SUNUCU TEXAS ROLEPLAY!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Salvren

Yasaklandı
RT Kullanıcı
26 Mar 2022
78
4
43
Konu sahibinin isteği üzerine konu kilitlenmiştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

SAMU

Super-Mod
10 Kas 2021
78
14
43
Konu uygun kategoriye taşınmıştır. Lütfen daha dikkatli olun.
Hatırlatma1: Konuyu uygun konuya göre düzenleyerek daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz!
Hatırlatma2: Konu güncelleme işlemini 24 saatte bir olacak şekilde yapabilirsiniz.
İyi forumlar.

AGA

RT Kullanıcı
23 Haz 2022
14
3
38
29
Kullanılan üslup doğrultusunda kişiye uyarı yapılmıştır.
ARKADAŞLAR BÜTÜN REDM SEVENLERE DUYURULUR ŞUAN ADAM AKILLI SUNUCU YOK BİTANE VAR ONLARDA ADALETSİZ NEYSE ŞUAN TEXAS ROLEPALY GERİ AÇILDI VE 20-30 ÜSTÜNDE ÇEKİYOR ESKİ ROLLER GERİ GELDİ GELİŞMİŞ PAKETLE GELDİLER CRASH FALAN AZALMIŞ GELMEK İSTEYENLER GELEBİLİR dc lnik :
Linkleri görebilmek için Giriş yap Kayıt ol
Sen şey değilmisin bizim sunucumuza gelip kendini 20li yaşlarda tanıtan aslında 16 yaşında olan sonrasında yetkili kadrosuna dahil olunca sunucu discordundaki odalara ve rollere zarar veren beyin yoksunu sıpppa :D

Kendini lütfen daha fazla aşağı çekme gerekli tüm kanıtları paylaşabilirim öptüm.

Salvren

Yasaklandı
RT Kullanıcı
26 Mar 2022
78
4
43
Sen şey değilmisin bizim sunucumuza gelip kendini 20li yaşlarda tanıtan aslında 16 yaşında olan sonrasında yetkili kadrosuna dahil olunca sunucu discordundaki odalara ve rollere zarar veren beyin yoksunu sıpppa :D

Kendini lütfen daha fazla aşağı çekme gerekli tüm kanıtları paylaşabilirim öptüm.
Ya ne anlatıyon eşşek seni 17 yaşındasın bilgilerini ifşaladık hala kuduruyon istersen real gel kaç yaşımda oldumu görürsün la bi adamın sırtına dayanıp sunucu açmış adamı kandırıp boşu boşuna parasını yemiş bide hala tantana kaybol aslanım yerler senin gibileri

Son düzenleme:

tysit

RT Kullanıcı
1 Eyl 2021
108
31
63
30

sdasdasdasdasdasda
Geçen sezon da rdr de idim gerçekten efsane bir sunucu eightborn dan olan oyuncular zaten ayrı bir kalite katıyor. Bu sezon da buradayım umarım aynı iyi rolleri goreceğiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR