Rehber RedM Nedir ? Redm Nasıl Kurulur ?

TheDorq

Yasaklandı
RT Kullanıcı
6 Ocak 2021
8
26
53
24

Selamlar RedmTürk Ailesi,

Bugün sizlere birçok kişinin bilmediği fakat aslında çok güzel şeylerin ortaya çıkabileceği bir oyunu tanıtacağım. RedM, Cfx.re'nin Red Dead Redemption 2 Oyunu için çıkardığı bir online oynama platformudur. FiveM de olan birçok rol terimi yine RedM de geçerlidir. Şuanda tek Türk sunucusu olarak bildiğim R*deo RP örnek verebileceğim sunuculardan.

RedM oynamak için Red Dead Redemption 2 oyununa sahip olmanız gerekmekte. Fiyatı 300TL, Boyutu 150GB olarak geçmektedir. Şuanda Türkiye'de RedM scripti yazan bildiğim birisi bulunmuyor.

Rol hakkında şöyle diyebilirim ki gerçekten eğlenceli bir rol dönüyor. Rol bir kasabada gerçekleşiyor. FunRP yapmak role daha çok itekliyor. Meslek olarak doktor ve kasaba şerifleri bulunuyor. Tabii birde kasabanın olmazsa olmazları aranan seri katiller.

Yine FiveM'deki gibi kıyafetçi, banka tarzında scriptler kurabilirsiniz. Bende disk alabilirsem oyunu indireceğim.

Ayrıca konu sonunda "server açmak" için gaza gelen arkadaşlar için bir RedM temel paketi paylaşmayı düşünüyorum.

Birçok yayıncıda oynamaktadır.

Şimdi sizlere rolden birkaç fotoğraf ve video bırakıyorum:

3.jpg

Linkleri görebilmek için Giriş yap Kayıt ol

RedM Nasıl Kurulur:

Şimdiden gaza gelen arkadaşlara başarılar diliyorum. Ek olarak sorularınızı konu aşağısından sorabilirsiniz.

RedM için amatörce hazırlamaya çalıştığım temel paketi istiyorsanız discord den1z#9258 yazabilirsiniz.

Dipnot: Oyunu İndirip Oynamadım. İzlediğim ve Gözlemlediğim Kadarını Anlatıyorum.

Şimdiden Rica Eder, İyi Roller/Forumlar Dilerim.

CREDİT

[SIZE=4]den1zwu[/SIZE]

• Love
Tepkiler: DeluXe

Peaset

𝐑𝐄𝐃𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
RT Kullanıcı
6 Ocak 2021
54
41
53
Bilgilendirme için teşekkür faydalı bir bilgi oyun olarak Read Dead Online olunca oynanabiliyormu peki.

Sado

𝐑𝐄𝐃𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Administrator
3 Ocak 2021
51
45
53
Bilgilendirme için teşekkür faydalı bir bilgi oyun olarak Read Dead Online olunca oynanabiliyormu peki.
Wondering why Red Dead Online is not compatible with the RedM experience platform, and when it will be? Please look at this reply:

Sorduğun soruya RedM yapımcılarının vermiş olduğu cevap yukarıda ki gibidir umarım yardımcı olmuştur :)

Peaset

𝐑𝐄𝐃𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
RT Kullanıcı
6 Ocak 2021
54
41
53
Wondering why Red Dead Online is not compatible with the RedM experience platform, and when it will be? Please look at this reply:

Sorduğun soruya RedM yapımcılarının vermiş olduğu cevap yukarıda ki gibidir umarım yardımcı olmuştur :)
Teşekkür ederim hayırlı olsun bu arada yeni forumunuz :D

• Like
Tepkiler: Sado

DeluXe

RT Kullanıcı
6 Ocak 2021
30
32
33
Öncelikle Forumumuz hayırlı olsun. RDR Online 'a gelirse bu arada müthiş olur. Bence GTA V 'i bile geçebilir diye düşünüyorum. Popülerleşirse tabii. :)

• Like
Tepkiler: Sado

Sado

𝐑𝐄𝐃𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Administrator
3 Ocak 2021
51
45
53
Öncelikle Forumumuz hayırlı olsun. RDR Online 'a gelirse bu arada müthiş olur. Bence GTA V 'i bile geçebilir diye düşünüyorum. Popülerleşirse tabii. :)
Öncelikle yorumun için teşekkürler :)

Yakında gelebileceğini şuan için RedM'i İnfinity yapmaya odaklandıkalrını söylediler şuan max 32 oyuncu olabiliyor.

• Love
Tepkiler: DeluXe