Sunucu Tanıtımı RDRGO ROLEPLAY - SENDE KATIL

RDRGO

RT Kullanıcı
27 Haz 2022
8
0
36
52
Germany
rdrgo.com
logo.png

Giriş:
Harika RedM rol yapma oyunlarında son noktadayız. RDRGO'da hayallerinizi gerçekleştirmek için gelin.

Haziran sonu ile 2022 Temmuz başı arasında bir lansman planlıyoruz. Yurtdışındaki Sunucularda [Almanya, Hollanda, Danimarka] yönetiminde başarılı bir şekilde yardımcı olduktan sonra,
kendi sunucumuzu halka açmaya karar verdik. Bu proje boyunca ciddi rol yapma oyunlarını zorladığımızı kanıtlamaya söz verdik.
Özel senaryolar, arkadaşça bir ortam sunuyoruz ve mükemmelleşmek için motive oluyoruz.

RDRGO'de her zaman üyeleri ilk sıraya koyacağız. RedM sunucumuzun keyfini çıkarırken size sahip olabileceğiniz en iyi deneyimi sunmak istiyoruz.
RDRGO'de, deneyiminiz sizin yaptığınız şeydir. Oyuncuları birbirleriyle olumlu bir etkileşime girmeleri, bir topluluk bağı kurmaları ve yolculuğunuz boyunca birbirlerinin hikayelerini desteklemeleri için motive ediyoruz.

Genel Bakış:
Oyuncuları dinleyen, ciddi rol yapmayı teşvik eden, harika bir RedM rol yapma sunucusuna katılmak istiyorsanız, RDRGO RolePlay hikayenizi yaratmanız için size göre bir yerdir.

Yetkili Alımları:
➤ Front/ Back Developer
➤ Discord Developer
➤ Tasarımcı
➤ Topluluk Moderatörleri/ Whitlist + Support
➤ Moderatörler
➤ BETA TESTÇİLERİ - Sunucumuz için acil beta testçilerine ihtiyacımız var. RedM söz konusu olduğunda bir sonraki seviyenin bir parçası olmak istiyorsanız, kaçırmayın!

İlgileniyorsanız lütfen Lausbub#0001 adresinden discord üzerinden benimle iletişime geçin.

Proje Geliştirme İlerlemesi-...
İşte şimdiye kadarki geliştirme ilerlemelerinin bir listesi:
➤ Dinamik at bağlama seviyeleri ve depolama ile stabil sistem
➤ Yüzlerce ödül içeren envanter tabanlı hayvan derisi yüzme sistemi
➤ Güvenli depolama ile bankacılık sistemi
➤ Dinamik zula işlevi
➤ Sağ tıklama menü envanteri
➤ Moonshine işi
➤ Madencilik, altın arama ve eritme sistemi
➤ Ağaç kesme sistemi
➤ Doktor işi
➤ Kanun adamı işi [Sheriff, Marshal, Askeriye]
➤ At eğitmeni işi
➤ Guarma'ya giden tekne
➤ Mesaj panosu sistemi
➤ Özellikler sistemi
➤ Oyuncuların sahip olduğu çeteler
➤ Üretim sistemi
➤ Tarım sistemi legal + illegal [örnek Kenevir ekildiginde görsel olarak Kenevir büyüyor]
➤ Konut sistemi
➤ Av köpekleri
➤ Kartal gözü
➤ Her yere yerleştirilebilen özel kamplar
➤ Demircilik işi
➤ Silah ustalığı (silah özelleştirme ile)
➤ Tekne sahipliği
➤ Telgraf sistemi
➤ Oyuncuya ait dükkanlar/şirketler
➤ Kimlik ve Rozet gösterme sistemi
➤ Milli Piyango
➤ Günlük Görevler
➤ Illegal Sistemi
➤ Craft Sistemi
➤ Genel oyuncu soyma sistemi
➤ Banka, Shop, Magaza soyma sistemleri
➤ Geniş kapsamlı Balıkcılık

...ve burada bahsedilmeyen çok daha fazlası!
TANITIM VDEOSU

TELEGRAF SISTEMI

ROZET SISTEMI

Linkleri görebilmek için Giriş yap Kayıt ol

Son düzenleme:

RDRGO

RT Kullanıcı
27 Haz 2022
8
0
36
52
Germany
rdrgo.com
acilis.png
RDRGO - AÇILIŞ TARIHI 01.07.2022 CUMA 20:00 h
RDRGO TÜRKİYE, yeni bir RedM topluluğudur! Türkiye’de belirli sunucularda rol deneyimi sergiledik, oynamış olduğumuz sunucularda hikayeleri gözlemledik. Bu projeyi, sizin için hayata geçirdiğimiz dünyada kaliteli ve güçlü bir hikaye odaklı RP sunucusunu size sunmak için çalışıyoruz. Silah oyunu yerine rol yapmayı, kural oyunu yerine rolleri mantıklı şekilde oyuna yansıtmanıza teşvik ediyoruz ve RedM'de rol yapmanın yollarını öğrenmek için aramıza katılan siz değerli arkadaşları doğru yöne yönlendirmeye ve kaliteli rol yapmaya çalışıyoruz.

➤ FiveM'den gelenler, RedM'deki rol mantığını alıştıklarınızdan çok daha gerçekçi ve etkileşimli olduğunu göreceksiniz! RedM’de sizi bekleyen zengin bir ortam ve haritadaki keşfedilmemiş yerler arasında gerçekçi roller yaşanmaktadır. Kendinizi bir zamanlar 1900'de var olan dünyanın içinde bulacaksınız….

➤ Sunucu, vahşi batıdaki yolculuğunuzda size rehberlik etmeye hazır özel sunucu dosyalarıyla doludur!

➤ Sivil işlerden suç işlerine - hukukçular avukatlar - doktorlar şerifler vb. meslek dalları RedM’de siz değerli oyuncularımız tarafından hayata geçirilmeyi beklemektedir.
Gelin RDRGO TÜRKİYE’ye katılın ve bugün hikayenizde neler yazılacağını görün!

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

tysit

RT Kullanıcı
1 Eyl 2021
108
28
63
30
- Rep sunucunun yetkilileri çok kaba , egoist. Gelen oyunculara hiç hoş yaklaşmıyorlar , arkadaşım sadece sohbete nokta koydu diye kabaca sözler söylediler. Ben de sadece agresifsiniz dedim diye ban yedim. Kayıt olmak için gelen başka bir arkadaş ise sadece ne zaman açılacağını sorduğunda bunu sen bilirsin deyip saçma saçma kaba sözler söylemeye başladılar orda yetkili olan sensin adam sana soruyor ne zaman açılacak , onlar da sen bilirsin gibi ve kaba sözlere devam ediyor. Her önüne gelene ego yapan ve banlayan bir yetkili ekibi var. Sunucuya girmenizi önermiyorum büyük ihtimal sizde bunlara maruz kalırsınız. Diyeceklerim bu kadar şimdi bu arkadaşlar alıntı yapıp bana diyecekler ki kural böyle cart curt , Ne yani agresifsiniz demek , Sohbete nokta koymak , sunucu ne zaman açılacak demek suç sanırım anlamadım neyse öyle işte.

• Like
Tepkiler: Raiterion

mahir6154

RT Kullanıcı
1 Tem 2022
1
1
3
24
Buraya konu actin, bari gercekleri yansitsaydin. Kurallari hice sayip trolleyen insan bannlanir tabiki. Bende o chati okudum ve burada yazdigin hic o durumu yansitmiyor!

• Haha
Tepkiler: tysit

Utku5151

RT Kullanıcı
8 Tem 2022
4
1
38
24
+rep Sunucu cidden güzel ilgili sohbeti çok güzel insanlar yani kurucu bile odaya gelip bizle muhabbet ediyor çok güzel bir abi sunucuda güzel bir sorunla karşılaştığınızda bildirdiğinz taktirde çok kısa bir şekilde hallediyor cidden çok güzel bir sunucu(y)

• Like
Tepkiler: saticiersin

saticiersin

RT Kullanıcı
12 Tem 2022
1
1
3
22
+rep Sunucunun kalitesi muazzam.Yukarıdaki -rep veren arkadaş kendi çalıp kendi oynuyor.Sunucu sahibi gerek rol içinde gerek discordda çok yardımcı oldu.RDRGO sunucusu bu gidişle 1 ay kadar sonra güzel yerlere gelecek.

• Like
Tepkiler: Utku5151

tysit

RT Kullanıcı
1 Eyl 2021
108
28
63
30
+rep Sunucunun kalitesi muazzam.Yukarıdaki -rep veren arkadaş kendi çalıp kendi oynuyor.Sunucu sahibi gerek rol içinde gerek discordda çok yardımcı oldu.RDRGO sunucusu bu gidişle 1 ay kadar sonra güzel yerlere gelecek.
JHSDAJKFHASDJKG Aynen kanka , kendim çalıp kendim oynuyorum. Biraz akıllı olsanız yan hesap açıp yorum atmazsınız zaten , kendi kendinize bir şeyler yaşıyorsunuz. Dediklerimin her kelimesi de doğru , dc sohbeti kimse görmesin dur silem ow. Nokta koydu laf atim çok iyi yerlere gelirsin jhasdlgjdg

• Like
Tepkiler: Raiterion

Utku5151

RT Kullanıcı
8 Tem 2022
4
1
38
24
JHSDAJKFHASDJKG Aynen kanka , kendim çalıp kendim oynuyorum. Biraz akıllı olsanız yan hesap açıp yorum atmazsınız zaten , kendi kendinize bir şeyler yaşıyorsunuz. Dediklerimin her kelimesi de doğru , dc sohbeti kimse görmesin dur silem ow. Nokta koydu laf atim çok iyi yerlere gelirsin jhasdlgjdg
knk yan hesap olduğunu düşünüyorsan gele bilirsin dc gösteririz sıkıntı yok

AGA

RT Kullanıcı
23 Haz 2022
14
3
38
29
senin kuyruğuna kim bastı çözemiyorum ama bir sorunun varsa klavyeden erkeklik yapma bana discorddan ulaş görüşelim

AGA

RT Kullanıcı
23 Haz 2022
14
3
38
29
Biz gerçekleri yansıtmıyorsak senin arşivde bulunan bizim developerımızla bulunan konuşmalarını sana hatırlatıyorum. Türkçe bilmediği halde yardımseverliği burda kanıtlanmıştır ve her yorumada açıktır senin gibi konuşmaktan aciz 2 kelimeyi birleştiremeyip bir cümle kuramayan insandanda pek bişe beklememek lazım gerçi :)
burda bizim projemizi karalayıp kapalı olan bir sunucuya rep yazarak karakterini ortaya koymuşsun zaten ACİZ insan !

Ekli dosyalar

• Like
Tepkiler: RDRGO

tysit

RT Kullanıcı
1 Eyl 2021
108
28
63
30
Biz gerçekleri yansıtmıyorsak senin arşivde bulunan bizim developerımızla bulunan konuşmalarını sana hatırlatıyorum. Türkçe bilmediği halde yardımseverliği burda kanıtlanmıştır ve her yorumada açıktır senin gibi konuşmaktan aciz 2 kelimeyi birleştiremeyip bir cümle kuramayan insandanda pek bişe beklememek lazım gerçi :)
burda bizim projemizi karalayıp kapalı olan bir sunucuya rep yazarak karakterini ortaya koymuşsun zaten ACİZ insan !
Zaten o arkadaş bana yardım etti benim ona lafım yok , onunla bir sorunum da yok. Benim anlattıklarımla da arkadaşın bir alakası yok alakalı olan arkadaşlar Mahir denen yetkili ve kurucu. İkisi Agresif şekilde herkese dediklerim gibi yaklaşıyor ve kaba söz söyleyip ahmakça banlıyorlar size karşı da naziğim lütfen sizde öyle olun iki kelimeyi bir araya getiremiyor filan kırıcı kelimeler , sizin de agresif bir insan olduğunuz aslında buradan belli. Yazdığında Kaç tane yazım hatası var " bişe " yazmışsınız , bana 2 kelimeyi getiremiyor diyorsun neyse bu da son olsun artık bu platformu da yormayalım. Kimseyi de karalamaya çalıştığım yok bunu siz kendinize yapıyorsunuz zaten.

tysit

RT Kullanıcı
1 Eyl 2021
108
28
63
30
senin kuyruğuna kim bastı çözemiyorum ama bir sorunun varsa klavyeden erkeklik yapma bana discorddan ulaş görüşelim
Kuyruğuma basan olmadı birisi arkadaşıma sadece nokta koydu diye , ona ağır sözler edince aklında kalıyor , Psikolojik sorunları mı var acaba diye.

RDRGO

RT Kullanıcı
27 Haz 2022
8
0
36
52
Germany
rdrgo.com
Kuyruğuma basan olmadı birisi arkadaşıma sadece nokta koydu diye , ona ağır sözler edince aklında kalıyor , Psikolojik sorunları mı var acaba diye.
... evet haklisin kuyrugun var, yapmis oldugun her yalan yorum ile, zaten 4 ayakli insan oldugunun altini ciziyorsun... Psikolojinin "P" sini ve "K" bilmeyen... PiNOKYO
sen kendini ne zannediyorsun? Ve burada ikili münakasalara girip bu Konuyu özele ceviriyorsun? Cok bos vakitin var galiba, kendine bir ugrasi bul. Insanlari rahatsiz etme.

Son düzenleme:

Utku5151

RT Kullanıcı
8 Tem 2022
4
1
38
24
Zaten o arkadaş bana yardım etti benim ona lafım yok , onunla bir sorunum da yok. Benim anlattıklarımla da arkadaşın bir alakası yok alakalı olan arkadaşlar Mahir denen yetkili ve kurucu. İkisi Agresif şekilde herkese dediklerim gibi yaklaşıyor ve kaba söz söyleyip ahmakça banlıyorlar size karşı da naziğim lütfen sizde öyle olun iki kelimeyi bir araya getiremiyor filan kırıcı kelimeler , sizin de agresif bir insan olduğunuz aslında buradan belli. Yazdığında Kaç tane yazım hatası var " bişe " yazmışsınız , bana 2 kelimeyi getiremiyor diyorsun neyse bu da son olsun artık bu platformu da yormayalım. Kimseyi de karalamaya çalıştığım yok bunu siz kendinize yapıyorsunuz zaten.
yani mahir arkadaşı bilmem ben dün kurucu ile ile saatlarce muhabet edip rol yapıp eğlendim sorunları söyledim öneriler sundum ve olumlu baktı ve hiç agresif bir şey sergilemedi sana sergilediyse gidip yanlış şekilde konuşmussundur burda gelip fake hesap diyorsun admiler baksın hesaplara gilren ıp lere sorun yok bilip bilmeden sunucu kötülemssin açıkcası he mahir arkadaşı tanımam sana sert çıktıysa onuda gidip kurucuyla konuşa bilirsin

Raiterion

RT Kullanıcı
21 Tem 2022
1
0
1
38
Sırf cevap yazmak için kayıt oldum siteye. Ulan kendi sunucunu övmen için yan hesap açmak nedir? Adam 12 Temmuzda üyelik oluşturup "+rep" diye mesaj yazıp sırra kadem basmış vay be :)

tysit

RT Kullanıcı
1 Eyl 2021
108
28
63
30
... evet haklisin kuyrugun var, yapmis oldugun her yalan yorum ile, zaten 4 ayakli insan oldugunun altini ciziyorsun... Psikolojinin "P" sini ve "K" bilmeyen... PiNOKYO
sen kendini ne zannediyorsun? Ve burada ikili münakasalara girip bu Konuyu özele ceviriyorsun? Cok bos vakitin var galiba, kendine bir ugrasi bul. Insanlari rahatsiz etme.
Psikoloji ne alaka reis şimdi HJKHASJKDGJKDG , Hem barmenim yani çok eğlenceli bir uğraşım zaten var. Hayatımı bilmeden yorum yapma , dediklerim virgülüne kadar doğru inkar ederken utanır insan nokta koyduğu için arkadaşıma sert davranmadın mı yani veya sırf adam ne zaman sunucu açılacak dedi diye sen bilirsin demedin mi , çocuk sonra sunucu dan çıktı sende onu banladın JHADKGHDJLKG Ya neyse siz ölmüşsünüz zaten uğraşmaya gerek yok. Bunlar doğru inkar ediyorsunuz ya ne biliyim artık yaptığın şeyin arkasında durur insan he doğru durursan bur da kötü gözükürsünüz evet haklısınız , inkar edin.