Sunucu Tanıtımı Honor Westland || 16.09.2022 Tarihinde açıyoruz..

Vret

RT Kullanıcı
14 Eyl 2021
2
0
36
rdr_logo.png

Selamlar ;
Uzun süredir düşündüğümüz ama he bugün ha yarın diyerek vakit geçirdiğimiz Redm camiasında bir şeyleri yoluna koymak, düzgün rollerin ve Redm'in artık Türkiye'de oyuncu kıtlığına inat gene de açmak istediğimiz sunucumuzu 16.09.2022 Cuma günü saat 20:30'da açma kararı aldık.Sunucu içerisinde hem legal hem de illegal kesimin severek ve isteyerek oynayıp zevk alabileceği, admin kadrosunun her zaman istek ve önerilere açık olduğu sunucumuza herkesi bekliyoruz.. Genel tanımlamalar ve satın alınan scriptler dışında Vorp altyapısını ilk sezonda kullanmak istedik..

Discord Adresimiz ; discord.gg/HonorWestlandSunucu hakkında bilgi vermek istediğimizde ise ;

- Hard Rp mantığıyla hareket edeceğiz.

- Hard Rp olduğundan dolayı kurallar gayet açık ve şeffat.

- Sunucunun +18 yaş ve üzeri olduğunu söylemek istiyorum.


------------------------------------------------------------------------------------------ İlk Haftayı Beta şeklinde geçireceğiz.
- Bildiğiniz ve ön gördüğünüz bütün legal meslekler ; Avcılık, Odunculuk, Madencilik , Delivery Job, Postacılık , Balıkçılık vs.
- Bildiğiniz ve ön gördüğünüz bütün illegal meslekler ; Mezar , Moonshine çeşitli soygunlar (Market, Banka, Ev) ve diğer illegal meslekler.
- Ev satın alabilir ve ona göre rollerinize şekil verebilirsiniz.
- Ekonomi ne güldürür ne de öldürür cinsten ayarladık.(Tam olarak ne olacağını siz öğreneceksiniz.)Daha fazla detay için discord adresine katılabilirsiniz.


Feedbackler için şimdiden teşekkürler.

Özel Dm ; Vretaqian#0869
 

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR