Sunucu Tanıtımı HONOR WESTLAND - 10.11.2022 Wipe Türkiye'de TEK!

Hermos

RT Kullanıcı
10 Ocak 2022
1
0
36
25
SUNUCUMUZ AKTİF !!! 10.11.2022 Wipe Atılmıştır!

Merhabalar Sunucu içerisinde hem legal hem de illegal kesimin severek ve isteyerek oynayıp zevk alabileceği admin kadrosunun her zaman istek ve önerilere açık olduğu + olarak her türlü yeni başlayan 18 yaş ve üstü herkesi sunucumuza bekliyoruz.

Uzun süredir FiveM ve RedM camiasin'da yer alan ekibimiz birçok sunucuya ev sahipliği yapmıştır. RedM TR sunucuları açıldığı ilk günden beri yetkili ekibi RedM camiası ve altyapısı hakkında çalışmalar sağladı. Developer ekibi ve Admin ekibi olarak FiveM ve RedM camiasi'da hakim rol bilgisi bulunan tecrübeli bir ekip ile Honor Westland sunucusunu yine sizlere sunarak Redm Tr'nin en geniş script ve sorunsuz çalışan sunucusunu sizlere sunuyoruz.

RedM TR'de hiç kullanılmamış olan scriptler, etkileşimler biz tarafından sizlere en iyi şekilde. TR'nin en fazla oyuncusu bulunan sunucusu olarak bununla gurur duyuyoruz.
HONOR WESTLAND'a HOŞ GELDİNİZ

Aktif başvurular;

Yetkili Ekibi.

Sheriff Office.
Doctor Office.
BountyHunters.
Kızılderili.
+ Olarak whitelist meslek alımları.


Discord:
Linkleri görebilmek için Giriş yap Kayıt ol


Daha detaylı bakmak isterseniz internet sitemiz:
Linkleri görebilmek için Giriş yap Kayıt ol
 

SAMU

Super-Mod
10 Kas 2021
80
14
43
Aynı sunucu adı altında 3 farklı tanıtım konunuz bulunuyor. Lütfen o konular üzerinde düzenleme yapın. Eğer aksi bir durum mevcutsa bize rapor ederek bildirebilirsiniz.
 

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR