Sunucu Tanıtımı WESTERN WORLD RP / Tanıtım

Samet

RT Kullanıcı
12 Ara 2023
12
6
18
19
Develepor : OnurGencayGökçe , Forge

Western World RP olarak ;

SUNUCUMUZDA VAKİT GEÇİRMEK İÇİN DEĞİL , WESTERN ATMOSFERİNE AŞIK OLAN ROL YAPMAYI SEVEN OYUNUCULARIMIZI BEKLİYORUZ.

Adil yönetim anlayışımızı gelişmiş scriptlerle desteklediğimiz sunucumuza siz değerli oyuncuları beklemekteyiz. Herşeyin "IC olarak ilerlediği" , Discord meta kanallarının olmayışı ile birlikte "her şeyi rolde yaşayıp" öğrendiğiniz muazzam bir rol deneyimi sağlamak için Discord adresimizden Whitelist alarak Sunucumuza giriş sağlayabilirsiniz.

DİSCORD ADRESİMİZ ;
Linkleri görebilmek için Giriş yap Kayıt ol

İlegal Meslekler

Kenevir
Moonshine
İndian Tobacco
İllegal Silahçılık (Donate)
İllegale Köşe Tutma

Legal Meslekler

Şerif
Doktor
Çiftçi
Oduncu
Madenci
Nakliye
Altın İşleme
Balıkçılık
Alkol Lojistiği (Rolsel)
Tren Makinist
Avcılık (Yem ile Avlanma)
Sigara Fabrikası
Hayvan Gütme

1.png2.png3.png6.png
image.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Samet

RT Kullanıcı
12 Ara 2023
12
6
18
19
[12.12.2023]

EKİP ALIMLARIMIZ AÇIKTIR

Kızıl Derili ;

- 🔵 Cherokee Kabilesine Alımlar Açıktır. 🍂 (Cherokee Kabilesi hayvanların ruhu olduğuna inanırlar ve Avlanan insanlara karşıdırlar)

- 🔵 Comanche Kabilesine Alımlar Açıktır. 🍂 (Comanche Kabilesi Doğa için yaşar doğa'ya zarar verirseniz onları karşınızda bulabilirsiniz)

- 🔴 Apache Kabilesine Alımlar Açıktır .🍂 (Apache Kabilesi kendi kabilesinden başkasına güvenmeyen çok zor ikna olan ve savaşmaya hevesli olan bir kabiledir)

- 🔵 Mohawk Kabilesine Alımlar Açıktır. 🍂 (Mohawk Kabilesi,Vatandaşları seven ticaret ile uğraşan, savaş ile işi olmayan bir kabiledir)

Kuzeyli :

⚫ Ambarino'nun Colter kasabasında yaşayan Avcılık ve Altın İşleme'de ustalaşmış İri Yapılı kürkler giyen topluluktur.

SOLO OYUNCULARIMIZ İÇİN FARKLI ROL PASLARI VE ŞERİF , DOKTOR GİBİ MESLEKLER'DE VARDIR.

DİGER TÜCCAR İŞLERİ ROLSEL OLARAK VERİLMEKTEDİR. (Çiftlik , Maden , Odun , Altın)

Son düzenleme:
  • Like
Tepkiler: UmutA

UmutA

RT Kullanıcı
25 Ara 2023
1
0
1
19
İlgili yetkili ekip , güzel scriptler , rol yaparken sizi gerçek dünyadan ayırıcak rol katilesi şiddetle tavsiye ediyorum