RedmTurk Ücretli RedM Dosyaları - Kurulum Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sado

𝐑𝐄𝐃𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Administrator
3 Ocak 2021
51
45
53
- RedmTurk.com Forum Kuralları burada geçerlidir.- Konuların altına gereksiz yorum atanlar ilk önce uyarı daha sonra ban yaptırımı uygulanacaktır.- Redm Dosyaları - Kurulum aldıktan sonra para vermeyen yada Redm Dosyaları - Kurulum satıp parayı alıp Redm Dosyaları - Kurulum vermeyen kişiler kanıtlanırsa ban yaptırımı uygulanır.- Ücretsiz olarak paylaşılan bir Redm Dosyasını kendine göre düzenleyip satmak isteyen kişilerin satışları serbesttir. (Bu alan kişiyle satan kişi arasındadır müdahale edilecek bir husus bulunmamaktadır.)- Satıcı ya da alıcı kişi tek konu açmak zorundadır. (Sattığı dosyaları ya da eklentileri tek konuda tanıtmak zorunda)- Teslim alınan Redm Dosyaları - Kurulum bir süre sonra çalışmıyor, bozuk vs derseniz ve satıcı bize çalıştığını kanıtlarsa ban yaptırımı size uygulanır.- Redm Dosyaları - Kurulum aldıktan sonra kişiden destek sözü almadıysanız destek vermesini beklemeyiniz.- Redm Dosyaları - Kurulum almadan para vermek istemiyorsanız satıcıdan bir demo ya da kanıt isteyiniz.- Ücretli bölümde satılan dosyaların ve scriptlerin warez edilmesi-illegal ve 3.şahıs programlarla elden edilen dosyaların satış ve paylaşımını

yapmak yasaktır.- Telefon numarası vermek ya da whatsapp üzerinden satış yapmak yasaktır.- Kişi ve kişilerle yapılan alışverişler de Redmturk garanti vermemektedir. Tüm sorumluluk size aittir. Redmturk.com sadece aracıdır.- Reklam yapmak, (Forum , Site Tarzı Reklamlar dahil)- Spam,Flood yapmak yasaktır.- Adult ve küfürlü içerik paylaşmak yasaktır(+18).- Facebook sayfa/profil linki, internet sitesi adresi paylaşmak yasaktır.- Forumda başka biri tarafından satılan bir sistem, dosya birebir alınıp farklı biri tarafından satılamaz.- Yasakla kullanıcıların konuları silinir ve satış yapamaz duruma getirilir / yasaktır.- Forumda başka biri tarafından satılan bir sistem, dosya düzenlenerek satışa sunulabilir ya da ücretsiz dağıtılabilir- Forumda satışı olmayan herhangi bir sistem, grafik, dosya için yasal bir ihtar gelmediği sürece bir yasaklama yapılmaz.- Yapımcısı tarafından ücretsiz dağıtılan her türlü sistem, dosya, grafik farklı bir sistem içinde ücretli veya ücretsiz olarak başkaları tarafından sunulabilir. Ücretsiz dağıtan kişi bunu kabul etmiş sayılır.- Satışta olsun olmasın herhangi bir sistem çeşitli düzenleme yapılarak farklı kişiler tarafından satışa sunulabilir, ücretsiz paylaşılabilir (Dosyaların sızdırılmaması konusunda sorumluluk yapımcıya aittir. )- Konu sahibi ya da yorum yazanları uygunsuz üslupla uyarmak ya da görüşlerini uygunsuz üslupla bildirmek, açılmış olan konun aynısını açarsanız (konu tekrarı) , konunuz kilitlenir.Forumun Genel kurallarında olduğu gibi kişi veya kurumlara hakaret, rencide edici, aşağılayıcı, küfür içeren mesajlar atmak kesinlikle yasaktır.

Kurallara uymayan konular veya rahatsız edici mesajlar gördüğünüzde, konuyu veya mesajı bize bildirebilirsiniz.Bunun için şikayet butonunukullanabilirsiniz. Kurallara Uymayan Konular Kapatılacaktır.Bölüm kurallarında yazılı olmasa bile, forum yönetimi belirli durumlarda kendi inisiyatifini kullanıp yaptırımlar uygulayabilir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR