Script [ücretli] RedM Boss Menu Scripti (VorpCore Framework)

pogue

RT Kullanıcı
18 Ağu 2024
5
0
16
34
Boss Menu Scripti (VORP için)
Yazan: DevPogueTeam
Açıklama
Bossmenu scripti, VORP framework'ünde sunucu adminleri ve patronlar için kapsamlı bir yönetim aracıdır. Bu script, iş ataması, çalışanları işten çıkarma, farklı iş rütbelerini ve etiketlerini yönetme gibi işlevler sunar. VORP çekirdeği ile derin entegrasyonu sayesinde, sorunsuz bir iş ve patron yönetimi sağlar.

Script, adminlerin komut aracılığıyla iş atamasına, patronların çalışanlarını yönetmesine olanak tanır ve oyuncuların iş ve rütbelerine dayalı olarak otomatik maaş dağıtımı yapan bir maaş sistemi içerir.

Özellikler
  • İş Atama Sistemi: Adminler, oyunculara /jobmanager komutunu kullanarak iş atayabilir.
  • Patron Menüsü: Patronlar, /bossmenu komutunu kullanarak çalışanlarını yönetebilir, işten çıkarma ve işe alma işlemlerini gerçekleştirebilir.
  • Çalışan Yönetimi: Patronlar, çalışanları işten çıkarabilir ve iş durumlarını anlık olarak güncelleyebilir.
  • Maaş Sistemi: Oyuncular, Config dosyasında ayarlanabilen iş ve rütbelerine dayalı olarak periyodik maaş alır.
  • Dil Desteği: Özelleştirilebilir çeviri dosyaları ile çoklu dil desteği sunar.
  • Özel İş Oluşturma: Adminler, belirli etiketler, rütbeler ve maaş miktarları ile yeni işler oluşturabilir.
Komutlar
  • /jobmanager - Admin iş yönetimi menüsünü açmak için kullanılır.
  • /bossmenu - Patronların çalışan yönetimi menüsüne erişmesi için kullanılır.
  • /worker - Oyuncunun mevcut iş bilgilerini (iş etiketi ve rütbe dahil) göstermek için kullanılır.
    Not: Patronlar için komut, config dosyasından devre dışı bırakılabilir ve istenilen koordinata bir tuş ile erişim sağlanabilir.
Bağımlılıklar
Kurulum
  1. Yukarıda listelenen bağımlılıkların yüklü ve güncel olduğundan emin olun.
  2. pogue_bossmenu klasörünü resources dizininize ekleyin.
  3. server.cfg dosyanıza ensure pogue_bossmenu satırını ekleyin.
  4. Gerekli tablo yapılarını veritabanına eklemek için dahil edilen SQL dosyasını çalıştırın.
Kendim Hakkında
Merhaba! Ben Pogue, RedM için scriptler üretiyorum ve sunucunuzdaki deneyimi geliştirmek için çözümler sunuyorum. Bu boss menu scripti gibi birçok farklı scriptim mevcut. Çalışmalarımı incelemek isterseniz ve daha fazla bilgi almak isterseniz,
Linkleri görebilmek için Giriş yap Kayıt ol
sunucumuza katılabilirsiniz!

Linkleri görebilmek için Giriş yap Kayıt ol