Salvren Hakkında [?]

qLoki

RT Kullanıcı
1 Kas 2023
8
4
38
20
Öncelikle Merhabalar, Ben Atakan.
Redm camiasında 3 yıla yakındır rol yapmaktayım ve bu süre zarfında TR'de çok görülmemiş ve neredeyse rolleri yapılması karşı olan bir legal birliğini yönetmekteyim.

Bu konu başlığı nedir?
Öncelikle NightWest adında bir sunucu açılmasından önce .Salvren adlı Founder aşağıda ki sste belirtildiği gibi sunucusuna davet ediyor ve oynamamızı istiyor, tabi ki önceden tanıdığım bir kişi olduğundan hem destekçi hemde bir nevi keyif almak için sunucusuna gittim, gitmeye çalıştım demek daha doğru. Ekibim için whitelist istemiştim ki whitelist alımları direkt permler veriliyordu ortada başvuru vs yoktu hala yok. Sadece arkadaşlarım için whitelist istediğimde bir kaç laf söylemenin ardından kendisine dediğim şey sadece şu '' Ekip şu sıralar sıkıntıda '' kendisi'de '' Bendensiniz problem yok '' gibi cümleleri kullandıktan sonra diğer arkadaşlarım için whitelist istediğimde beni ve arkadaşlarımı banlayıp, kaybol diye başından savuşturdu.

Bu niçin konu başlığıdır?
Dostlarım, bildiğiniz üzeriyle Fivem, Redm veyahut herhangi bir Roleplay platformunda yaşadığımız tek bir problem yönetimin üst perdeden konuşup oyuncuları aşağılamaya çalışıp aşağılık psikolojisine bürünmesinden kaynaklıdır. Burada ben uyarımı geçmek ve diğer tüm herkesi bilgilendirmem gerekmektedir.

Kendimce Yorumum: Bütün bunlara gerek var mıydı? Bence yoktu çünkü kendisi davet ettikten sonra bu kadar mızıldanmasının bir mânâsı yoktur. Konu sunucu ile alakası yoktur sadece kişiye yöneliktir !
nightwest (2).PNGnightwest (3).PNGnightwest (4).PNGnightwest (1).PNG

Son düzenleme:
  • Like
Tepkiler: tysit

tysit

RT Kullanıcı
1 Eyl 2021
108
31
63
31
Salvren daha önceki sunucumda bir oyuncuydu , kendisini ne çok severim ne de nefret ederim. Ancak yaptığı davranışlar , karşısındakine tutumları , kabul edilemez düzeyde. Malum sunucudan ayrılma kararı aldıktan sonra ve üstümde dönen ardı gelmeyen konuşmaların ardından hırsa kapılıp bir sunucu açma kararı almıştım , Salvren ile de bir başkasının aracılığı ile de tam olarak tanıştık. Yetkide ısrarcı birisi olması yanı sıra , Howdy'nin de discord şablonunu kopyalayarak bir discord sunucusu oluşturmuş , bu alışık olmadığım bir durumdu. Genelde discord şablonunu bir yerden kopyalamaz , kendim oluştururdum sadete gelecek olursak Salvren'in , üstünde düşündüğüm sunucuda çok etkin bir kişi olmayacağını ve ufakta olsa güven problemi dolayısıyla yetkilerinde kısıtlama getirmiştim.

Daha sonralardan sabah yine geç bir saatte uyandığımda Salvren , kışkırtıcı kelimelerin ardından sunucudan ayrılmış. Giderken bıraktığı mesaj ise tam olarak bunlar :

1709006492942.png

Üniversite de geçimimi aile harçlığından sağladığım için elimde çok miktarda para olmuyor , bundan dolayısıyla bir sunucu kurma kararı aldığımda genelde arkadaşlarımdan destek isterim. Bende genelde bu açığı kapatmak adına sunucuda bütün eksikleri tamamlar , ekonomi ve düzen bana kalır. Elimden geldiği kadar ise 300-500 bende ortaya tabi ki bir şeyler koyarım. Ancak salvren bunları yazdıktan ve ben kısa bir kahvaltı yaptıktan sonra , RedMTurK sayfasını kontrol ederken benim açmakta olacağım sunucu tanıtımının altına dilenci , para göz , 5 parasız gibi hitamlar da bulunarak ondan para istediğim ssleri atmış. O görüntüler ise tamda burada , bahsettiğim üzere bir üniversite öğrencisi olarak ekonomik açıdan güçlü olmadığım için arkadaşlarımdan destek istemek zorunda kalıyorum.

1709006888013.png

Kendi kişisel sonucuma gelecek olursak : Salvren RedM'da herhangi bir sunucu kurabilecek , yetkili olabilecek bir kapasiteye sahip olmadığı gibi , oyuncularla olan bağlantısı da aynı biçimde berbattır. Burada bahsi geçen sunucuyu eleştirmiyor olup , Salvren'e tanınan yetkinin tekrardan gözden geçirilmesini iletiyorum. Zaten bunu sesli olarak da belirtmiştim , kendisi ile problemim olmadığı doğrudur. Ancak şu belirtilmeli ki herkes RedM sunucusu yönetemez.

Saygılarımla

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Salvren

Yasaklandı
RT Kullanıcı
26 Mar 2022
78
4
43
Öncelikle Merhabalar, Ben Atakan.
Redm camiasında 3 yıla yakındır rol yapmaktayım ve bu süre zarfında TR'de çok görülmemiş ve neredeyse rolleri yapılması karşı olan bir legal birliğini yönetmekteyim.

Bu konu başlığı nedir?
Öncelikle NightWest adında bir sunucu açılmasından önce .Salvren adlı Founder aşağıda ki sste belirtildiği gibi sunucusuna davet ediyor ve oynamamızı istiyor, tabi ki önceden tanıdığım bir kişi olduğundan hem destekçi hemde bir nevi keyif almak için sunucusuna gittim, gitmeye çalıştım demek daha doğru. Ekibim için whitelist istemiştim ki whitelist alımları direkt permler veriliyordu ortada başvuru vs yoktu hala yok. Sadece arkadaşlarım için whitelist istediğimde bir kaç laf söylemenin ardından kendisine dediğim şey sadece şu '' Ekip şu sıralar sıkıntıda '' kendisi'de '' Bendensiniz problem yok '' gibi cümleleri kullandıktan sonra diğer arkadaşlarım için whitelist istediğimde beni ve arkadaşlarımı banlayıp, kaybol diye başından savuşturdu.

Bu niçin konu başlığıdır?
Dostlarım, bildiğiniz üzeriyle Fivem, Redm veyahut herhangi bir Roleplay platformunda yaşadığımız tek bir problem yönetimin üst perdeden konuşup oyuncuları aşağılamaya çalışıp aşağılık psikolojisine bürünmesinden kaynaklıdır. Burada ben uyarımı geçmek ve diğer tüm herkesi bilgilendirmem gerekmektedir.

Kendimce Yorumum: Bütün bunlara gerek var mıydı? Bence yoktu çünkü kendisi davet ettikten sonra bu kadar mızıldanmasının bir mânâsı yoktur.
Ekli dosyayı görüntüle 813Ekli dosyayı görüntüle 814Ekli dosyayı görüntüle 815Ekli dosyayı görüntüle 816
Şimdi cevap olarak sunu belirteceğim kendisi Orda bana şu cümleyi yazdigi için sunucuya alinmamiştir g*tunu kim kaldirdi mesajlari silmiş. Bu arada arkadaş kendini akilli zannediyor kimse bu Şekil bir hakareti kabul etmez misafir misafirliğini bilmesi gerekli öncelikle sen foundera bunu dersen alinmazssin basit ekstre olarak tysitte ayni şekil bi Mesajlari silmiş cevabim şudur sana howdynin kurucusuydun bak founderdin niye banladilar seni bilirmisin Çünkü Para kayirmişsin donatelerden Kiz oyunculara taciz etmişsin ve seni banlamişlar allaha şukur namusumuzla bi sunucu işine giriştik allahin izniyle altindan kalkmasi biliriz atakan sen howdyde vali suvari falandin baya seni seviyorlardi niye banlandin ben sana soyliyim ban geçmişinin ssi var low rp Sebebi Kendini olgun gosterip sonra veledçil tarafindan dolayi banlanmişin ben seni guzelce kibarca çagirdim sen bana g*tunmu kalkti sen kimsin hocam sanada ekibinide ihtiyacim yok mesaj silmekle olmuyor bu işler tysit sende Howdyden bani yedin hiçbir sunucu almadi seni burdada gelip 3-5 free script paylaşip kendini bişey sanmana gerek yok işin özeti ikinizde paketsiniz gidin baska yerde oynayin iyi günler bu cevaplarimda yeterlidir redmde oynayanlar biliyor sizin noldunuzu atakanda suvari ekibini kendisi kurdu kendi ekibinden ban yedi Cunku cocuksun atakan kendi ekiplerinizden ban yediniz için yediremiyorunuz neyse buda. Kafi daha cevap yok tessekurler.

tysit

RT Kullanıcı
1 Eyl 2021
108
31
63
31
Şimdi cevap olarak sunu belirteceğim kendisi Orda bana şu cümleyi yazdigi için sunucuya alinmamiştir gotunu kim kaldirdi mesajlari silmiş. Bu arada arkadaş kendini akilli zannediyor kimse bu Şekil bir hakareti kabul etmez misafir misafirliğini bilmesi gerekli öncelikle sen foundera gotunmu kalkti dersen alinmazssin basit ekstre olarak tysitte ayni şekil bi Mesajlari silmiş cevabim şudur sana howdynin kurucusuydun bak founderdin niye banladilar seni bilirmisin Çünkü Para kayirmişsin donatelerden Kiz oyunculara taciz etmişsin ve seni banlamişlar allaha şukur namusumuzla bi sunucu işine giriştik allahin izniyle altindan kalkmasi biliriz atakan sen howdyde vali suvari falandin baya seni seviyorlardi niye banlandin ben sana soyliyim ban geçmişinin ssi var low rp Sebebi Kendini olgun gosterip sonra veledçil tarafindan dolayi banlanmişin ben seni guzelce kibarca çagirdim sen bana gotunmu kalkti sen kimsin hocam sanada ekibinide ihtiyacim yok mesaj silmekle olmuyor bu işler tysit sende Howdyden bani yedin hiçbir sunucu almadi seni burdada gelip 3-5 free script paylaşip kendini bişey sanmana gerek yok işin özeti ikinizde paketsiniz gidin baska yerde oynayin iyi günler bu cevaplarimda yeterlidir redmde oynayanlar biliyor sizin noldunuzu atakanda suvari ekibini kendisi kurdu kendi ekibinden ban yedi Cunku cocuksun atakan kendi ekiplerinizden ban yediniz için yediremiyorunuz neyse buda. Kafi daha cevap yok tessekurler.
Orada hiç bir mesaj silinmiş değil , görüntülerde silinecek mesaj da yok zaten. Daha benim neden ayrıldığımı bilmiyorsun yorum yapmışsın, ben ban yemedim kendi isteğim ile çıktım. Taciz filan demişsin , ya Türkçe seviyen tam değil yada yazmayı bilmiyorsun sanırım , oyunculardan bir kız arkadaşım oldu o da beni ve onu ilgilendirir ayrıca ben çıktıktan sonra "ifşa etmek istemiyorum" , yetkililerden birisinin müstehcen görüntüler atarak kızı taciz ettiği kanıtı da var.

Duyduğun bir kaç uydurma şeyleri burda ben yapmışım gibi gösterme, bizim elimizdeki kanıtlar bunlar ya senin elinde ne var boş konuşmaktan başka ?

Ego filan demişsin birde aynen RedMTurK de script paylaşınca sokağa çıkıp sigma yürüyüşü filan atıyorum jsusHSHXUSHGXYAHSHXYYW

Salvren

Yasaklandı
RT Kullanıcı
26 Mar 2022
78
4
43
Anlamadigim bi soru daha var kral Sen kimsin tam olarak ne başari yaptinda burda beni Boyle yok yonetemez edemez ya kral sanane baskasina kimene mesela Ekstra oldum sunucunun kurulmasinda onemli rol oynayan ve redm platformunda kurulmasini sağladim bak oguzhan bos konuşuyorsun kral bi beni falan sal grody projesi yaptimizda boyle demiyordun Ama discord İçin dostum ekstradanda neyse olayi kapatiyorum lutfen benimle muhattap olma kral sen çok kafana takiyorsun takma hocam bu kadar Sunucumdada oynamani istemiyorum git başka yuksek çeken yerlere bu kadar basit arkadaşlar Bi yerde olmazssa keyif almazssin çikarsin başka yere gidersin yok ben senden yetki dilenmişim bilmem ne bende sslerin var neyse kanka ya olayi kapatiyorum sende kapat artik senin boş yazilarina mesaj yetiştirmekten biktim olm leke gibisin ayni bi sal la insanlari

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR