RedM Rodeo Roleplay'in hızlı değişimi

qLoki

RT Kullanıcı
1 Kas 2023
8
4
38
20
Öncelikle Merhabalar, Ben Atakan.
Redm camiasında 3 yıla yakındır roleplay yapmaktayım, Konuyu uzatmadan esas mevzuya gireceğim.

Bugün sizlere lanse edeceğim sunucu başlıkta belli olduğu gibi Rodeo Roleplay
Kimsenin hakkıyla oynamayı katiyen istemem ve her zaman kaçındığım bir durumdur fakat bu sunucuda ki yetkiler bizim hakkımızla öyle bir oynadı ki sizlere lanse edip bilgilendirmek istiyorum.

Rodeo Roleplay ilk açıldığı zaman tüm destekçisi ben ve ekibimdi, ticketlere hızlı dönüş yapılıyordu, anında FİX vB. Bizlerde buna karşılık bütün bugları, açıkları söyleyerek bilgilendirme sağlıyorduk. Texas Roleplay kapandıktan sonra [Bilmiyorum kapandı mı] neredeyse bütün oyuncuları Rodeo akın etmeye başladılar, bu bizim için sevindirici bir haber çünkü oyuncu sayısı artacak ve etrafta oyuncu göreceğiz vs

Fakat bizim söylediğimiz gibi bir senaryo yaşanmadı, bizlere karşı laubali konuşmalar başlandı, dikleşmeler, tehditler vB. Oyuncu kayırma cabası zaten aşağıda ki ss, videoların hepsini göstereceğim hiç bir şey kanıtsız olmayacak. Bizlere gösterdikleri değer bir anda düştü, ben sürekli bizimle ilgilensinler vs demiyorum lütfen laflar çarpıtılmasın biliyorum sunucunun sayısı vs arttı ve oyuncu çokluğu var hepsi ile ilgileniyorlar fakat mevzu bambaşka noktalara değinilecek.

Ekipten biri ceza alsa cezasını bana veriyorlardı, 1x uyarım olmama rağmen 2 gün whitelist cezası verdiler havadan boş bir sebepten sonrasında benimle beraber whitelist cezası alan kız oyuncu [Yetkili] onun cezası verilmedi ve 2 gün üst, üste role girdi ve yetkilinin açıklaması şöyleydi.
'' Yetkililere ihtiyaç oluyor ve role sokuyoruz '' sonrasında bende 5-6 saat mi ihtiyaç duyuyorsunuz dedim pişkin bir şekilde evet diyerek aşağıladığını zannetti. Yetkililerimize indirim yapıyoruz gibisinden oyuncunun hakkını fazlasıyla yemeye çalışıyorlar.

Anlık çatışma rollerinde e çeken ekibe uyarı vermiyorlar, kasabada vurulmanın yasak olması ile ilgili kuralı çiğneyen sherifflere müsemma gösteriyorlar, ama bizim yaptığımız eleştiriyi kaldıramayıp bizlere ahkam kesiyorlar. Tüm kayıtlar, ssler, linkler hepsini bırakıyorum. TR'de bir çok insanla anlaşamadığım doğrudur, dikleştiğim, hakaret ettiğim vB. Çok olmuştur bilirim, bu formun altına troller yazacak sen şöyleydin, böyleydin gibisinden. Ben buraya benim yaşadığım durumu yaşayan herkes adına paylaşıyorum.

6-7-8-12 numaraları resimlere bakarsanız bizimle dakikası, dakikasına ilgilenenler şimdi yüzümüze bakmayıp rol yapamayanları savunuyorlar.
Video Linkleri:

Ekli dosyalar

• Like
Tepkiler: owercl0ck

qLoki

RT Kullanıcı
1 Kas 2023
8
4
38
20
Tekrardan belli etmek istiyorum sırf bizimle ilgilensinler bize çalışsınlar demiyorum, kişiler bize karşı herkesi savunuyor ve bizimle resmen alay ediyorlar, önceden oynadıkları sevdikleri oyunculara kolaylık sağlarken bizlere zorluk yaratıyorlar TR'nin gelişmeme nedeni tam olarak bu.

owercl0ck

RT Kullanıcı
1 Nis 2024
1
0
16
33
Klasik rodeo roleplay, bu tarz şeylerin olması çok normal yanlı bir yönetim var içeride

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR