RedmTurk Redm Türkiyede neden tutmuyor?

Salvren

Yasaklandı
RT Kullanıcı
26 Mar 2022
78
4
43
Merhaba redm türk forum üyeleri bir tartışma başlatmak istedim küfürsüz düzgün adam gibi tartışma yapmak isteyenler yazssın aramın bozuk oldu kişiler boş yapmasın Forumu düzgünce kullanalım hepimize yararı olsun yani redmin türkiyede bi tutuyo bi çöküyo anlaşılabilir gibi değil arkadaşlar mesela western world vardı sahibiyle aramda problem yok sametle burak oyunda falan gitti sunucu düzeni işledi sonra bi anda çöktü aynı kezza çok bir çok sunucu kepenklerini aşşağı indirdi kapandı yeniden açtı ama ben bugüne kadar en yüksek çekip en iyi illegal rol yapan sunucu Fedora redmi gördüm 100 çekti ve sunucu metası harikaydı oda bi fivem gibi iktidar kavgasına kurban olan bi sunucuydu bizimde aslında türkiyede roleplay yapanlar olarak en büyük problemimiz şu mesela yönetimsin altında yönetimden bi adma var gene onunla rekabete girişiyorsun foundera kışkırtıyorsun saçma sapan kavgalar vs yani fivemdede dahil redmdada ikisindede bir rekabete giriyorsunuz ve o rekabetin sonucunda o sunucu batıyor yani bunu bırakmamız lazım arkadaşlar bu problemi aşamadımız sürece hiçbir türkiyede roleplay camiası hiçbir şekilde tutmayacaktır artık ben yöetniyim istediğimi yapiyim rekabete gireyim en çok yalakalığı ben yapiyim bunu bırakmadımız sürece toplumsal olarak adam gibi çeken düzgün kurallı rolü olan bir sunucu asla ortaya çıkmayacaktır ama bir gün bir olgun ve yaşı büyük bir kişi gerçekte böyle bir projeye maddi ve manevi yani her gün ilgilenim yapıp düzgün eğleceli oynaması zevkli bir sunucu ortaya çıkarırsa belki bir ihtimal bu sorunlarında üstesinden gelinecektir diye umuyorum sevgiler redm türk forum üyeleri,

AGA

RT Kullanıcı
23 Haz 2022
14
3
38
29
Kardeşim bunu senmi söylüyorsun?? benim sunucumda yetkiliyken gelip sunucumu patlattın discordunu redm türkiye niye gelişsin senin gibileri varken

OLAYI DETAYLICA İNCELEMEK İSTEYENLER(
Linkleri görebilmek için Giriş yap Kayıt ol
)

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR