Sunucu Tanıtımı Red Dawn Community

basaran

RT Kullanıcı
17 Şub 2023
3
1
38
28
MERHABA ARKADAŞLAR

Sunucumuz RedM türkiyede yeni ses, yeni bir soluk, yeni bir nefes getireceğini düşünüyorum.
17.07.2023 Tarihinde RedM de sunucumuzu açtmış bulunmaktayız.
Sunucumuz sadece bir roleplay sunucusunda ziyade aslında bir community sunucusudur. Hem bir roleplay deneyimi hemde arkadaşlarımızla kayanaşa bileceğiniz bir topluluk projesidir.
Neden mi bizi tercih etmelisiniz? : Arkadaşlar ben bu sunucun projesini kurmadan önce redm neredeyse ilk başlarından beri çoğu sunucusunda oynadım ve genel olarak redm de yönetim anlamında bir eksiklik olduğu ve oyuncuların daha az sosyal roller kurup gun odaklı roller çıkarıp bununda oyuncuları bir süre sıktığını veya sıkıntı yaşadıklarını fark ettim deneyimlediğim üzere bizim sunucumuzda böyle sorunları olabildiğince önüne geçeceğiz.

Sunucumuz da yönetimde olan hiç bir yetkili (sunucu sahibi olmak üzere) hiç bir şekilde rol pası karakterlerinin dışında para basma item basma gibi olayları olmayacak. Eğer bir sunucuda yetkili ekip kendi imkanlarıyla birşey yapmıyorsa oyuncuların zorluklarını veya sıkınıtlarını bilemez.

Sunucumuzun birazda özelliklerinden bahsedeyim:

Legal Meslekler

Maden Toplama
Odun Toplama
Vahşi At Satma
Avcılık
Çiftçilik
Altın Arama
Balıkçılık
Teslimat Götürme
Toptancılık
Saloon İşletmeciliği
Saloon sahipleri kendi yemekleri üretip satabiliyorlar
Doktor
Şerif

İllegal Meslekler

Moonshine (Kaçak içki) bu içkiler köşe tutarak satılıyor
Kaçak Sigara
Banka Soygunu
Mezar Soygunu

Arkadaşlar sunucumuzda bu meslekler dışında birde craft sistemi bulunmaktadır. Sunucumuz aslında ekonomik sistemi ileriki gelişmeler ve oyuncuların craft yerlirini keşfetmesi ile beraber tamamen craft sistemine dayanacak ve oyuncular arasında sosyali arttırmak için ticaret ekonomisine dönecektir.

Şerif sistemi ise şuanlık tek bir kasavaya bağlı fakat artışlar neticesinde gerçekçilik olması açısından kasabalara dağıtıp her kasabanın şerifi farklı olacaktır.

Discord Adresimiz :
Linkleri görebilmek için Giriş yap Kayıt ol

• Like
Tepkiler: AtillaDemirci
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevap Sayısı Tarih
B Sunucu Tanıtımı Red Dawn Community Redm Sunucu Tanıtım 0