RedM Rdr 2 Online ile Redm Oynamak

tgemre

𝐑𝐄𝐃𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Super-Mod
6 Ocak 2021
73
19
43
Arkadaşlar rdr2 online ile redm oynamak şuanlık mevcut değildir.

fakat fivem geliştiricileri discord adreslerinde redm'i rdr2 online ile uyumlamak için çalışma yaptıklarını belirtmişlerdir.

Fivem ve Redm yapımcılarının son açıklaması şu şekildedir.

"Tam oyuna sahip değilsiniz", "RDO bağımsız + Hikaye Modu DLC'si" olan yeni bir yetkilendirme türüne sahipsiniz. Bu, oyun derlemesi 1311'de desteklenmiyor ve RedM'de o zamanın en son sürümüne bir yama güncellemesi yapmadan önce RedM için OneSync'i (ve gelen GTA V güncellemesini) bitirmeye odaklandık.

Eğer rdr2 online ile redm'i kurmaya çalışırsanız update kısmında kalacaktır hadi diyelim o kısmı da geçtiniz fakat serverlara girmeyecektir.

Her güncellemeden haberdar olmak için forumu takip etmeyi unutmayın.

DeluXe

RT Kullanıcı
6 Ocak 2021
30
32
33
Umarım en yakın zamanda gelir. Gelsin ki ağız tadıyla RP çevirelim, eğlenelim :)

• Like
Tepkiler: Peaset

GEVEZE

𝐑𝐄𝐃𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
RT Kullanıcı
6 Ocak 2021
28
19
38
39
En yakın zamanda gelirse daha fazla kişi oynar şuanki fiyatı pahalı olduğu için herkes oynayamıyor.

• Like
Tepkiler: Peaset

engin652

RT Kullanıcı
4 Şub 2021
7
1
38
35
Bir Gelime Var Mı bu konu hakkında yoksa parayı basım tam sürümünü mü almamız gerekli ?

Sado

𝐑𝐄𝐃𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Administrator
3 Ocak 2021
51
45
53
Halen durum aynı tam sürüm almak gerekiyor.

engin652

RT Kullanıcı
4 Şub 2021
7
1
38
35
Halen durum aynı tam sürüm almak gerekiyor.
Ben Bu Gün Kontrol Sağladığımda Oynandığını Gördüm Ama Bire Bir Test Etmedim Bende Bu Karmaşaya Son Olsun Diye Satın Aldım Online Versiyonunu İnmesi Bitmek Üzere Forumda Bir Paket Bulup Test Edeceğim....

• Like
Tepkiler: Sado

engin652

RT Kullanıcı
4 Şub 2021
7
1
38
35
Arkadaşlar rdr2 online ile redm oynamak şuanlık mevcut değildir.

fakat fivem geliştiricileri discord adreslerinde redm'i rdr2 online ile uyumlamak için çalışma yaptıklarını belirtmişlerdir.

Fivem ve Redm yapımcılarının son açıklaması şu şekildedir.

"Tam oyuna sahip değilsiniz", "RDO bağımsız + Hikaye Modu DLC'si" olan yeni bir yetkilendirme türüne sahipsiniz. Bu, oyun derlemesi 1311'de desteklenmiyor ve RedM'de o zamanın en son sürümüne bir yama güncellemesi yapmadan önce RedM için OneSync'i (ve gelen GTA V güncellemesini) bitirmeye odaklandık.

Eğer rdr2 online ile redm'i kurmaya çalışırsanız update kısmında kalacaktır hadi diyelim o kısmı da geçtiniz fakat serverlara girmeyecektir.

Her güncellemeden haberdar olmak için forumu takip etmeyi unutmayın.

RED2 Online İle RP Giriş Yapılabiliyor Ama Bazılarına Hepsine Değil Versiyonları Var

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR