RedmTurk Meksikalı ekibimizde alımlar var ( El Dorado )

tysit

RT Kullanıcı
1 Eyl 2021
108
31
63
31
ÇETE HİKAYESİ VE ÜYELER


Meksika dan kaçan Aldrich Giovanny Guerrero , Amerika'da bir Meksika çetesi kurmaya özen gösteriyordu. Meksika'dan kaçarken yanında getirdiği diğer sekiz Los Ántrax de Vimos çetesinin koruyucu üyerleri ile soygun faaliyetleri , kaçakçılık ve bir çok illegal faaliyetler yürütüyorlardı. Çetenin asıl amacı şan şöhretten ziyade elde tutulur bir para sistematiği elde etmek. Kolay paraya erişmek ve Amerika'ya olabildiğince zarar verici eylemlerde bulunmak , bu süreçleri yürütürlerken de hiç bir şekilde dikkat çekmemek , onlar için çok önemli. Şan ve şöhret bundan dolayı çetenin birinci hedefi değildir , çünkü her şan ve şöhretin bir hazin sonu vardır. Ne kadar göze batarsan , o kadar hapis ve ölüme yakınsındır. Çetenin giriştiği en büyük faaliyetlerden bir kaçı ; kaçak silah tüccarlığı , Kaçak içki tüccarlığı , Şerif ve ileri gelen Amerikan memurlarını öldürme ve yaralama , Zengin ve sosyete ailelerin çocuklarını kaçırarak fidye istemek , Zengin insanları soymak , yaşlı ve çocuklara zarar vermek gibi eylemleri bulunmakta.

unnamed (1) (1).png


Çete işleyişi ve Kuralları


Şuan ki bu Çetenin lideri , Aldrich Giovanny Guerrero'dur , çete kurallarına göre herhangi bir Meksikalı çete üyesi isyan ederek liderini öldürebilir. Veya çete oylaması ile çete lideri değiştirilebilir , çete lideri protesto etmek için kendilerine isyan eden ve oylama başlatan çete unsurlarını öldürebilir. Çeteye ise çocukların katılması serbest olduğu gibi , çete lideri ile bu konuyu konuşmadan çeteye üye alımı yapan bir kişi ölümle cezalandırılır. Lider inisiyatif göre kişinin kolunu veya bacağını kesmektedir.


Her bir çete üyesi , sizin kardeşinizdir. Meksika bayrağına bağlılık ve Amerika hükümetine verilecek bütün zararlar aynı biçimde önem arz etmektedir. Geride kimseyi bırakmayacak ve gerekirse geride kalan için , Lider bile ölmelidir. Geride kalanı geride bırakmamak adına tüm çete üyeleri toplanıp , Lider çatısı altında toplantı düzenleyerek kurtarma planı oluşturmalıdır. Kurtarma planına son mermi dahi dahildir , gerekirse geride kalan için son mermi de sıkılmalıdır. Bir Meksikalı kardeşini asla yarı yolda bırakmamalı ve Amerika kolluk kuvvetlerince hiç bir şekilde zarara uğramamalıdır.


Bir çete liderinin ölmesi durumunda , bir mezar açılır ve her üye liderini sevdiği kadar yanında kum getirir. Çok sevilen liderin mezarı kum ile dolup taşarken , hiç sevilmeyen liderin ise mezarı kumsuz bile kalabilir. Ancak mezarın açılması zorunludur , mezarı açmamakta ısrar eden çete unsurları kurallara ihanet etmekten ölümle cezalandırılır. Çeteyi zora sokacak durumlarda bulunmak veya çeteyi bırakmak , ifşa etmenin sonucunda bunu yapan kişilerin gözleri oyularak derileri yüzülür , ardından ateşe verilerek kurşuna dizilir.


Çeteye yeni katılan bir üye 3 gün boyunca test edilir , bu durumda bir ihtiyar , çocuk öldürmesi. Dilenci veya bir şerif öldürmesi istenilebilir , soygun yapması , soygunlarda ön planda bulunması talep edilebilir , bazı kolay görevlerde Amerika bayrağını yakması istenilebilir. Buradaki amaç tamamen Amerika'ya bağlı olup olmadığını test etmektir , eğer kişi Amerika'ya bağlı bir süreç ilerletir "El Dorado" çetesine kendisini kanıtlayamaz ise ölümle cezalandırılır.unnamed (1) (1).png
Meksika Kültür ve tarihi
Meksika kültürü, zengin bir tarihe, renkli geleneklere, lezzetli mutfağa ve çeşitli sanat kültürlerine sahiptir.
Meksika, eski uygarlıkların merkezi olarak bilinir. Özellikle Maya ve Aztek medeniyetleri, Meksika'nın tarihinde önemli bir yeri vardır. Bu uygarlıklar, piramitler, tapınaklar ve astronomi alanında gelişmiş bilgiyle tanınır. Meksika mutfağı, dünya çapında tanınan ve sevilen bir mutfaktır. Tacolar, burritos, guacamole, salsa gibi yiyecekler dünya genelinde popülerdir. Meksika mutfağında kullanılan malzemeler arasında mısır, fasulye, avokado, biber ve çeşitli etler bulunur. Ayrıca Meksikalılar tıpkı Türkler gibi acı ve baharatları çok severler , aynı zamanda Tekilla , Meksikalılar arasında en çok tüketilen alkoldür. Mısır ise ana besin olarak görülür.


Meksika, dünyaca ünlü festivalleri ve renkli gelenekleriyle tanınır. Özellikle "Día de los Muertos" (Ölüler Günü) gibi festivaller, hayatı ve ölümü kutlayan geleneksel kutlamalardır.


Aramıza katılacak dostlarımızdan isteklerimiz.

1.) Kaliteli bir mikrofon ve internet hızı
2.) Rol içerisinde , gerçeklik den sapmamak.
3.) Meksika Kültürüne hakim olmak (
hakim değil iseniz Ekip tanıtımında bahsettiğimiz , Meksika kültürü adlı başlığı incelemeniz.)
4.) A1 Seviyesinde İspanyolca bilmek veya öğrenmek.
( İspanyolca bilmenizi ve ufakta olsa nasılsın veya merhaba diyebilecek kadar bilmeniz şu sebepten dolayı önemlidir ; insanlar sizin Meksika karakterinizi sınamak veya üstünüze gitmek için İspanyolca basit sorular sorabilir bu sebep den ötürü az da olsa sizi rencide etmemeleri ve kültürü karşı tarafa yansıtabilmek amaçlı A1 düzeyde İspanyolca bilmeniz gerekmektedir. )

5.) Olgun olmak
6.) OOC Yaşantısında fazla küfür ve argo kullanımı yapmayan saygılı bir birey.Ekip içi Kurallar
1.) Simsiyah giyinmemek , vahşi batı kültürünü yansıtan renkleri tercih etmek.
2.) Tozluk kullanmak ve tozluk tercih etmek zorunlu değil ancak kültür için önemlidir.
3.) Soygunlarda in-game isim ile bahsetmemek.
4.) Toplu kalmak , sürüden ayrılmamak.
5.) Ekibe dahil olduktan sonra eğer ayrılmak isterseniz , Çetenin sahip olduğu kurallar gereği , rol karakteriniz ölümle cezalandırılır.

Dahil olduğumuz sunucu
1711226903384.png

Linkleri görebilmek için Giriş yap Kayıt ol


EKİP İLETİŞİM
Discord : tysit
Ekip sunucusu :
Linkleri görebilmek için Giriş yap Kayıt ol
 

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR