RedM LAST WAY SUNUCU ELEŞTİRİM

tysit

RT Kullanıcı
1 Eyl 2021
108
31
63
31
rol ortamı için yetersiz

Gördüklerim ve yaşadıklarım ;

p2w sunucu , ayriyeten kasabada 24 saate 5 kez ok yiyebilirsiniz.

1692222590170.png
Dikkatsiz karakter gelişimleri ( Bunlar yetkili onayından geçiyor JAGKJSDŞGJSKALDJ )

1692222851579.png

1692222898497.png

- Dikkate alınmayan uzun karakter hikayeleri ( isteseniz de , uzun hikayenizi paylaşamıyorsunuz. Sadece discord'dan paylaşma var. Word veya diğer not defterinizdeki şeyler kabul edilmiyor bende edilmedi , okumadılar bile.)

Yaşadıklarım

- Kendilerini film karakterine benzeten bir kaç oyuncu ve diğer yaşadıklarım ;

-
Sunucuda kıyafetimi yapmış ve bankaya doğru yürürken , bir de ne göreyim "Thomas Shelby" (!) abartmıyorum gerçek. Kıyafetleri ve surat görünüşü 1/1 , evde haykırmıştım. Arkadaşım ile uzun zamandır en iyi güldüğümüz andı , bunu yaşattığınız için teşekkürler. Sorunlar burada bitmiyordu , gun rp dönmesin diye büyük ihtimal silah 2000 dolar yani , vahşi batıdayız en azından belimizde revolver olsun. Oyuncusuna güveni olmayan bir sunucunun ömrü en fazla 2 aydır , görülüyor ki last way'in ömrü de doluyor. Bu beni bir yandan huzurlandırıyor çünkü fivem gibi redm'ın da kirlenmesini ve rol ortamının yerler altına serilmesini istemiyoruz , burası farklı burası güzel. Rollerde sunucuyu çok kınayamam ancak rolde bir adminle karşılaştım , güncel olarak Head Staff'lık yapıyor " Ali " aynı fivemdeki gibi low rp söylemler ile kendisinin discord da bir şeyler ile ilgilendiğini söylemişti. " Devletteyim kardeşim , devlet katındayım bekle , devlette işim var sen biraz burada bekle" (!) , yani o böyle derken haykırmamak için kendimi zor tuttum , onun bir de admin olduğunu öğrendiğimde düşünün (!).

Ayrıca ekibimiz için claim atacak yer bakarken ,çiftliklerin ve diğer evlerin hepsinin "TL" Olarak satıldığını fark ettik. Gerçekten çok üzücü , bizim rolümüz bayağı bloklanmıştı. O Kadar boş ev aradık ki yanlışlıkla tüccarın altın sattığı adamı bulduk , o da başka bir alay durumu zaten. benim söyleyeceklerim bunlar bu sunucuya girmenizi şiddetle önermiyorum , hoşuna giden vardır ancak 2021'den beri redm oynuyorum bu kadar fivem ortamına benzeyen bir sunucu görmedim.

Son düzenleme:

LastWay

RT Kullanıcı
30 Tem 2023
3
15
38
Merhabalar dostum, yazdıklarına tek tek değinmek gerekirse.

"p2w sunucu" Sunucumuzda hiçbir P2W içerik bulunmamaktadır. Discord Donater kanallarının içeriğine göz atarsanız örnek olarak bu resme bakabilirsiniz;
Last_Way_Roleplay_1.png

"ayriyeten kasabada 24 saate 5 kez ok yiyebilirsiniz." - Sunucu hikayemizin ilerleyişinden dolayı kızılderililer sadece Valentine kasabasına açmış olduğu savaştan kaynaklı ok atışları yapmaktaydılar. Bu durum hikaye ilerledikçe ortadan kalktı.

"Dikkatsiz karakter gelişimleri" - Karakter gelişimlerinin sade ve öz olması metanın önüne geçeceği için bu şekilde gelişim yazıları atmaları en uygunudur. Tabi 1-2 tane kısa mesaj örnekten ibarettir.

"Dikkate alınmayan uzun karakter hikayeleri ( isteseniz de , uzun hikayenizi paylaşamıyorsunuz. Sadece discord'dan paylaşma var. Word veya diğer not defterinizdeki şeyler kabul edilmiyor bende edilmedi , okumadılar bile.) " - Uzun karakter hikayeleri Discord'un izin verdiği karakter sayısı nedeniyle bazen sorunlar çıkarabiliyor. Bunun çözümü olarak karakter hikayenizin özetini çıkarmanız isteniyor. Karakter hikayeleri ise neredeyse her yetkili tarafından okunuyor. Bu sayede kişinin hikayesine göre rol yapıp yapmadığı denetlenebiliyor.

LastWay

RT Kullanıcı
30 Tem 2023
3
15
38
Ekstradanda baktimda DC lerk Falan çok karişik yapmişlar normal birisi ords roleplayini DC uzerinden yurutmesi imkansiz absurt ortam
Merhabalar dostum, Discord sunucumuz her yaştan insanın anlayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Ayrıyeten sunucumuzda size yardımcı olan rehberlerimiz bulunmaktadır. Eğer sunucu size karışık geldiyse yardım talep edebilirsiniz. Ek olarak roller Discord sunucusu üzerinden değil REDM Sunucumuz içerisinde yürütülmektedir. Discord sunucusu içerisinde ise karakter gelişimi, karakter hikayesi, kasaba hikayesi vb. kanalları kullanarak rollerinizi şekillendirebilirsiniz.