Sunucu Tanıtımı GRANDTOWN ROLEPLAY

tysit

RT Kullanıcı
1 Eyl 2021
108
31
63
31
Sunucu çok güzel herkesin gelmesini öneririm , kendileri bizzat scriptlerini yapıyorlar. bazı şeylerin sadece css değişikliği var onlar da mükemmel.

Eşsiz bir sunucu tekrar tekrar +rep

grandrp-tasarm.jpg

GRANDTOWN

RT Kullanıcı
29 May 2023
21
7
38
52
Mavi Gezegen
grandtownroleplay.com

BAKIM BİTİYOR !
Bir çok yenilik ve güncelleme için aralıksız çalıştığımız 3 günün ardından 03.09 bu akşam saat 20:00'da sunucu tekrardan aktif olacak. Gün içinde güncelleme kanalında detaylı bir şekilde yapılan değişikliler paylaşılacak takip etmeyi unutmayın. Bu süreçte sabırla beklediğiniz ve bizleri anlayışla karşıladığınız için hepinize teker teker teşekkür ederim. Akşam rolde görüşmek üzere.

GRANDTOWN

RT Kullanıcı
29 May 2023
21
7
38
52
Mavi Gezegen
grandtownroleplay.com

Sevgili RedM Turk!
Vakit Geldi !
Sunucumuz v2 yeni sezonu açıktır.
Bu yeni sezonda ;
• IC Mülakat Sistemi
• Kural Güncellemesi
• Ekonomi Düzenlemesi
• Yeni ve Gelişmiş Scriptler
• Oyuncular Arası Etkileşim için Çeşitli Meslekler ve Ticaret Yolları (Coming Soon)
• 7/24 Oyuncu Rol Takibi ve Belirli Saatler Aralığında Ticket Desteği
• Yönetim Kadromuzun Senaryo ve Etkinliklerle Rollere dahil olması
Ve daha niceleriyle sizlerle olacağız.

Son düzenleme:

GRANDTOWN

RT Kullanıcı
29 May 2023
21
7
38
52
Mavi Gezegen
grandtownroleplay.com
ANA HİKAYE
SAINT DENIS
Saint Denis, Lemoyne eyaletinde bulunan sanayi devriminden nasibini almış ve bolca göç alan bir şehirdir. Hızla gelişen Saint Denis kötü şartlarda yaşayan
insanların gözde şehri bunun yanı sıra hali hazırda siyahileri kullanarak zenginleşen küçük bir kesmin tatil köyüdür. Büyüyen sanayinin büyüyen ihtaçları vardır.
Bu listenin başında bolca yakıt ve insan gücü gerekmektedir. Bu şehirdeki yaşayan alt tabakanın en büyük gelir kaynağı madenciliktir. Şehrin önde gelenleri
yüksek ücretler vermekten hiç memnun değildir. Bu sebeple düşük ücretlerle çalışmaya muhtaç göçmenleri çok severler.

KANUN ADAMLARI !
Saint Denis yozlaşmış bir şehirdir. Kendilerini kanun koruyucu/Yasa uygulayıcı olarak isimlendiren polisler kendilerini en üst vatandaşlar olarak görmektedir.
Kimine göre kahraman kimine göre rüşvet köpeği olan "Saint Denis Polis Teşkilatı" dışarıya kendilerini beyaz koyun gibi göstersede en siyahları onlardır.
Göçmenlerin arttığı bu şehirde özellikle para almak için çok basit suçlara bile aşırı tepki gösteren ve hukuksuz müdahalelerde bulunan polisler hiç insiyatif
göstermemektedir. Şeriflere göre daha çok bütçe ayrılan polis ekipleri üstün teçhizata ve sınırsız yasama gücüne sahiplerdir. Şehrin kanunu polislerdir.

KANUNSUZLAR !
Kanunsuzlar olarak isimlendirilen bu kesim çok değişkenlik göstermektedir. Bazen Dini bir tarikat bazen basit yan kesiciler bazen azgın suçlulardan oluşan bir
haydut çetesi. İsimleri değişsede ortaya çıkardıkları ürünler hep aynıdır, Bolca kan ve para arzusu. Bu insanlar saint denis'in tenha sokaklarında denk gelmek
istemeyeceğiniz tiplerdir. Acıma duygularını yitiren ve devlet'in koyduğu kuralların onlar için geçersiz olduğunu düşünen bu insanların ne yapacağını kestirmek
zordur. Ezilen göçmenlerin birlikte suç işlemesi çokta öngörülemez bir davranış değildir. Silah kartelleri, uyuşturucu satıcıları ve herkesin en çok ihtiyaç duyduğu
insan kaçakçıları bu şehrin büyük bir kısmıdır.

YENI BIR HAYAT !
1899 Yılında bir takım insan topluluğu daha iyi şartlar ile yaşamak amacıyla kendilerini riske attı ve deniz aşırı bir yolculuğa koyuldu.
Ağır ve sıkıntılı yaşamlarından bunalan bu kişiler ceplerindeki son kuruşa kadar ödeyip bir insan kaçakçısı ile anlaştı. Bulundukları bölgeden
canlarını riske atarak hiç güvenmemeleri gereken bir adamın sözüyle ve deniz yoluyla "Saint Denis" Şehrine girmeye çalıştılar Fakat işler beklendiği
gibi gitmedi. Bu öykünün devamı tamamen onların ellerinde..

Nebulus

RT Kullanıcı
13 Kas 2023
5
0
16
32
Bu sunucu da kurallar sadece playerlar için var kurallar yönetim ekibi için geçerli değildir arkadaşlar, Hard RP adı altında bangır bangır katı kurallarının olduğunu ve hiç bir ihlalin affolmayacağını dile getirdiler, bende gayrı ihtiyar sunucu da gezerken bir polise denk geldim ve etkileşim kurmak istedim ancak şahıs AFK idi ve hiç bir şekilde cevap vermiyordu, video kayıdım açıktı hemen ticket açarak durumu bildirdim.
Bana geri dönüş şu şekildeydi

-Şikayetçi olduğunuz kişi sunucu sahibi
-Mülakat alırken karakteri orada kalmış.

Bende bu açıklamadan şunu anladım ve yazdım.
-Yani sunucu kuralları kişi ya da kişileri gözetiyor mu ?
Akabinde Ben onu mu dedim ?! diye bir çıkış aldım ve banlandım :D

Ticket #3043 geçmişe ait inceleyebilir sevgili yetkililer. Ne eksik ne fazla söylediklerim.

Konuşmalara ilişkin tüm görselleri sunuyorum , eğer vaktiniz değersiz ise buyurun girin. !

İyi günler.

Ekli dosyalar

GoldOffical

RT Kullanıcı
24 Ağu 2023
1
2
18
25
Yetkililik yaptığım bir sunucu olduğundan dolayı değil, bir oyuncu gözünden oyuncu olarak kaldığım zamanlardaki düşüncelerimi yazmak isterim. Tek kelime ile muazzam bir RedM sunucusu, pek süslü cümlelere gerek yok gerçekten rol yapmak istiyorsanız çıkın çıkın gelin.

ulas211

RT Kullanıcı
13 Kas 2023
1
3
3
26
Üst tarafta belirtilen şikayet saçmalıktan başka bir şey değil sevgili arkadaşım :)

Öncelikle yasaklanma sebebin sadece bu Ticket #3043 üzerinden değil, kaliteli bir ortam oluşturmak amacı ile biz yetkililer, uzun mesailer harcıyoruz. Ve
belli başlı öncülüklerimiz vardır. Sunucuda ki tüm mesajların ve yapmış olduğun rollerin kontrol edildi, ve sunucumuz için yetersiz olduğunu fark ettik. Ve whitelist'ini kaldırmaya ortaklaşarak karar verdik. Ayrıca AFK olarak bahsettiğin kişi
kurucu FİXİTFY, kendisi o esnada sunucuya bir script eklemek üzere çalışıyordu. Diğer sunucuların aksine alışılmış scriptler yerine Lausub ve Fixifty özenle ve aylarını vererek
0'dan olmak üzere sunucu için kendilerine özel scriptlerini yazmakta, oluşturmakta. Üstelik bu scripler başka sunuculara 200 dolardan daha fazla bir fiyata satılır, kiralanırken ve o sunucular da paralı kayıt sistemi varken, siz ve diğer oyuncular bu deneyimi bedava bir şekilde kullanabiliyor. Senin role girmeye çalıştığın yer bir mısır tarlasının hemen yanı??? Bu yazdığın yazı, sunucuda ki geçmiş mesajların, yetkili iş üzerindeyken saçma bir yer üzerinde inatla rol'e girmeye çabalaman, sunucumuzun bir oyuncusu değil, bir hater'i olduğunu kanıtlar durumda.

iyi günler...

Nebulus

RT Kullanıcı
13 Kas 2023
5
0
16
32
Ekde sunmuş olduğum fotoğraflara bakabilirsiniz forumda başka discord da farklı konuşup yapılan hatanın üzerini örtme çabanız taktir ediyorum bu sunucuda sezon 1 ve 2 de tek sefer de 4 yetkili katılımı ile mülakattan geçtim bu yapılan saygısızlıktan sonra mı yapılan rollerde yetersiz olduğunuzun kanısına vardınız 😂 peki öyleyse buyurun sunucunuz da kendi aranızda oynayın herşey para demek değil sizin para yatırıp açtığınız sunucu ile 5 kuruş harcamayı açılan sunucu arasında player farkı yok bu da demek oluyor ki kalite parası ödenen pahalı scriptler le değil içindeki oyuncular ile ölçülür.

Ekli dosyalar

GRANDTOWN

RT Kullanıcı
29 May 2023
21
7
38
52
Mavi Gezegen
grandtownroleplay.com
N Nebulus Bence kendi kişiliğinle sorunların var. Bir Doktorami basvursan acaba ???
Konumu karalama hakkını sana kim veriyor?
Şikayet edeceğiniz bir şey varsa "Konu" açın ve sorununuzu belirtin.
Ayrıca forum yönetimine de itirazda bulunmak istiyorum - bu uygun değil.

Nebulus

RT Kullanıcı
13 Kas 2023
5
0
16
32
N Nebulus Bence kendi kişiliğinle sorunların var.
Konumu karalama hakkını sana kim veriyor?
Şikayet edeceğiniz bir şey varsa "Konu" açın ve sorununuzu belirtin.
Ayrıca forum yönetimine de itirazda bulunmak istiyorum - bu uygun değil.

@Salveren beyniniz bir sivrisinekten daha büyük değil, bu yüzden size yorum yapmak bile zaman kayibi!!!
1 dakika burası herkese açık bir forum seviyeli bir şekilde herkes eleştiri yapabilir ancak şuan sizin yaptığınız hazmedememe kaynaklı şahısa hitaben bir hakarettir lütfen terbiyrnizi takının. Burada ben kimseye hakaret etmedim!

GRANDTOWN

RT Kullanıcı
29 May 2023
21
7
38
52
Mavi Gezegen
grandtownroleplay.com
1 dakika burası herkese açık bir forum seviyeli bir şekilde herkes eleştiri yapabilir ancak şuan sizin yaptığınız hazmedememe kaynaklı şahısa hitaben bir hakarettir lütfen terbiyrnizi takının. Burada ben kimseye hakaret etmedim!

Elbette bu forum herkese açık ama hangi konuya hangi yorum yazilir bunu ögrenmemissiniz !!!

• Like
Tepkiler: Marnique

Marnique

RT Kullanıcı
13 Kas 2023
1
0
1
28
İlk olarak karşınıza aldığınız kişinin kim olduğunun farkına varın eğer bir sorun veyahut hatalı bir banlanma olduğunu da düşünüyorsanız konunun başından itibaren tüm deliller ile birlikte üst yönetimden her hangi birine ulaşmaya çalışın ulaşamazsanız bana iletin ben ileteyim biz burada bir iş yapıyoruz ve emek veriyoruz ve elimizden geldiğince adaletli davranıyoruz.

Nebulus

RT Kullanıcı
13 Kas 2023
5
0
16
32
İlk olarak karşınıza aldığınız kişinin kim olduğunun farkına varın eğer bir sorun veyahut hatalı bir banlanma olduğunu da düşünüyorsanız konunun başından itibaren tüm deliller ile birlikte üst yönetimden her hangi birine ulaşmaya çalışın ulaşamazsanız bana iletin ben ileteyim biz burada bir iş yapıyoruz ve emek veriyoruz ve elimizden geldiğince adaletli davranıyoruz.
Cem'in yaptığı 0-10 yaş klasmanın da yaptığı hakaretlere baktığım da kimi karşıma aldığımı gayet net görebiliyorum. Defalarca kez ulaşmaya çalıştım [email protected] ye de mail attım bize yazın biz size ulaşalım kısmına da yazdım bir hareket göremeyince bende yapılan bu hatayı insanların öğrenmesi gerektiğini düşündüm ve forum'a SEVİYELİ bir şekilde tüm deliller ile birlikte sundum. İşin rengi sizin yaptığınız şahıs'a yapılan seviyesiz diyaloglarla değişti ve bakın, ben hala çizgimi bozmadım.

Nebulus

RT Kullanıcı
13 Kas 2023
5
0
16
32
Bir cocukta 9 ayda oluyor degilmi... yoksa siz 3 aydami geldiniz dünyaya
Sabretmeyi ögrenmelisiniz! degilmi.
simdi aglamayi birakin.
Sabahleyin bir kalkinca aynaya bakin acaba kisiliginiz gercekleri yansitiyormu.
Bana sorarsaniz soytariliktan baska sunmus oldugunuz birsey yok !

Zaten vermis oldugunuz email bile yanlis düyada kör geziyorsunuz.
Email: [email protected]
Cemcim saçma sapan hakaretlerde bulunmaktan vazgeç varsa bir sıkıntın 2 ay sonra AACHEN'da olacağım orda ki Club house'da seni bir güzel ağırlamak isterim.

Ayrıca bu mail adresi sizin sitenizde yazıyor ben kör değilim senin yaşından dolayı aklın bir karış havada :D

1699897430411.png

Sado

𝐑𝐄𝐃𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Administrator
3 Ocak 2021
51
45
53
Konu altında lütfen tartışmayı sürdürmeyin.

Şikayetini varsa lütfen şikayetçiyim kategorisinden şikayet açarak talebinizi dile getirebilirsiniz. (Sadece ticaret gerçekleşmiş ise müdahale edilecektir.)