RedmTurk Birlik - Ekip Tanıtım Gereksinimleri - Örnek Konu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sado

𝐑𝐄𝐃𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Administrator
3 Ocak 2021
51
45
53
Herkese selamlar,

Birlik-Ekip tanıtım konularınızı aşağıdaki gibi örnek alarak yapabilirsiniz iyi forumlar.

Grubunuzu Tanıtın

Grubunuzun genel özelliklerinden yaş ortalamasından bahsedin.Spesifik olarak özellikle yapmak istediğiniz rol varsa onu da belirtebilirsiniz.

İstediğiniz Özellikler

Oynayacağınız serverde bulunmasını istediğiniz özellikleri madde madde yazmanız tavsiye edilir.Teknik özellik dışında yönetim kadrosundan rolünüze uygun olarak özel isteklerinizi belirtebilirsiniz.(Mafya rolü için malikane gibi)

Son Düzenleme & Notlar

Bu sıralamaya uymanızı tavsiye ederim açacağınız konunun iç yapısı tamamen grubunuzun hayal gücüne kalmış,varsa grubunuzun oyun içi resmileri ile konunuzu zenginleştirmeniz güzel bir görünüm yaratacaktır.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sunucunuzu Tanıtın

- Sunucunuzun Alımları kaç yaş üstüne yaptığından , sunucu üyelerinize karşı nasıl bir tavır takınacağından ve sunucunuzun (varsa) dikkat çeken özelliklerinden bahsedin.

Ekiplere Tanıyacağınız Özellikler

- Ekiplere verdiğiniz özelliklerden bahsedin , örneğin Malikane , Mahalle , F6 Menüsü , Özel Perm (Bu sayede aradığınız ekibi daha çabucak bulabilirsiniz.

Son Düzenleme & Notlar

- Bu sıralamaya uymanızı tavsiye ederim açacağınız konunun iç yapısı tamamen grubunuzun hayal gücüne kalmış,varsa grubunuzun oyun içi resimleri ile konunuzu zenginleştirmeniz güzel bir görünüm yaratacaktır.

Her şey gönlünüzce olsun iyi forumlar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...