Biri sunucu açabilir mi artık

tysit

RT Kullanıcı
1 Eyl 2021
108
31
63
30
Harbiden ya , adam akıllı sunucu olsa da oynasak.

SAMU

Super-Mod
10 Kas 2021
78
14
43
Açıkçası RedM üzerindeki kaynak yetersizliği her sunucunun altından kalkabileceği bir durum değil. Bu doğrultuda sunucu geliştirici ekibinin düzgün olması gerekiyor. SpecterWestern adı altında bir denemem olmuştu fakat kaynak yetersizliği ile tek başına mücadele etmek zor. İlgisi ve bilgisi olan bir ekip ilanı için yakında bir konu açmayı düşünüyorum çünkü RDR2 rol yapmak için muazzam bi oyun. Hayırlısı diyelim.

• Like
Tepkiler: tysit

tysit

RT Kullanıcı
1 Eyl 2021
108
31
63
30
Açıkçası RedM üzerindeki kaynak yetersizliği her sunucunun altından kalkabileceği bir durum değil. Bu doğrultuda sunucu geliştirici ekibinin düzgün olması gerekiyor. SpecterWestern adı altında bir denemem olmuştu fakat kaynak yetersizliği ile tek başına mücadele etmek zor. İlgisi ve bilgisi olan bir ekip ilanı için yakında bir konu açmayı düşünüyorum çünkü RDR2 rol yapmak için muazzam bi oyun. Hayırlısı diyelim.
Öyle bir planınız var ise ekibim ile gelirim ve diğer insanlar da gelir diye düşünüyorum , isim de hoş duruyor bu arada sunucunun.

• Like
Tepkiler: SAMU

Laffy

RT Kullanıcı
25 Tem 2022
2
0
36
Öyle bir planınız var ise ekibim ile gelirim ve diğer insanlar da gelir diye düşünüyorum , isim de hoş duruyor bu arada sunucunun.
Dostum selam ben yeni açılan bir sunucuda oyuncuyum sunucu ismi RDRGO sana tavsiye ederim daha dün betaya açıldı ve ortalama 10 15 kişi oyundaydı sunucunun gelişeceği açık bir şekilde ortada ve sunucuda en sevdiğim şey ise yönetim kadrosunun hiçbir şekilde egosu yok.Hatta sunucunun kurucusu olsun bütün admin ekibi olsun server açıldığı günden beri sesli odada playerlar ile sohbet ediyorlar. Saatlerce sesli odada muhabbet edip konuşuyorduk sana tavsiyemdir.Ortamı olgunluk seviyesi ve kalitesi çok sağlam. Gelmek istersen buraya discord linkini bırakıyorum
Linkleri görebilmek için Giriş yap Kayıt ol

tysit

RT Kullanıcı
1 Eyl 2021
108
31
63
30
discord.gg/howdyroleplay

Burdayız gelmek istersen

Son düzenleme:

tysit

RT Kullanıcı
1 Eyl 2021
108
31
63
30
Dostum selam ben yeni açılan bir sunucuda oyuncuyum sunucu ismi RDRGO sana tavsiye ederim daha dün betaya açıldı ve ortalama 10 15 kişi oyundaydı sunucunun gelişeceği açık bir şekilde ortada ve sunucuda en sevdiğim şey ise yönetim kadrosunun hiçbir şekilde egosu yok.Hatta sunucunun kurucusu olsun bütün admin ekibi olsun server açıldığı günden beri sesli odada playerlar ile sohbet ediyorlar. Saatlerce sesli odada muhabbet edip konuşuyorduk sana tavsiyemdir.Ortamı olgunluk seviyesi ve kalitesi çok sağlam. Gelmek istersen buraya discord linkini bırakıyorum
Linkleri görebilmek için Giriş yap Kayıt ol
Yok reis eyw , allah korusun.

1MAD

RT Kullanıcı
14 Kas 2021
9
0
36
21
Bu konuya şu şekil değinmek istiyorum biraz sert olabilir ama diyeceğim şey kusura bakmayın döküman script konusunda inanın hiç bir sıkıntı yok Redm de bulmak ve yapmak isteyen her şekilde yapabiliyor yurt dışı kaynaklı bir çok şey var adamlar yapıyorr ama bizim ülkemizde maalesef bu platform tutmadı oyuncular aktiflik göstermedi ilgi çekici bir hal almadı he bir de şu var örnek kendi sunucumdan vereceğim bizde aile kartel baron mantığı yoktu eh işte türk milleti aile mantığı olsa belki tutardı maalesef fivem dan oluşan bir bokluk ile adamlar redm de türk karakter açmak istiyordu iyi oldu aslında bu şekil Redm değer göreceğine türk karakterler ile bence hiç görmemesi daha iyi oldu maalesef bunu hak ediyor insanlar bazı arkadaşlarımız fivem da aile baron rolleri ile devam etsinler umarım eğlenirler o platform da redm hakkında da sakın kaynak yok demeyin bir çok kaynak var

Eski sunucu : Kansas 1899 Roleplay

1MAD#6437

1MAD

RT Kullanıcı
14 Kas 2021
9
0
36
21
Fivem platformundaki aile rolleri sağlayan sunucuların sahipleride belki Redm e heveslenir ama arkadaşlar şunu söyleyeyim illa görürsünüz bu yorumu belki Redm de size yer yok para kazanamazsınız Fivem gibi ticaret yeri değil Redm

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevap Sayısı Tarih
Z Rdr 16 + RP sunucu yokmu Tartışma ve Sohbet Alanı 4