DARKDREAM arcade

Sunucu Tanıtımı Akova RedM Çok Yakında Aktif

Selcuk

RT Kullanıcı
8 Ağu 2022
2
1
38
! AKOVA REDM ÇOK YAKINDA AKTİF !

akova512x512.png

Akova RedM Hakkında ;

Akova RedM , Yusuf "Speydra" Akdağ öncülüğü ile arkadaşları tarafından FiveM platformunun git gide rol kalitesinin düşmesi ve asıl amacın sadece rol olduğunun unutulması sonucu RedM platformuna geçiş yapmış fakat aktif durumda ki RedM sunucularını yetersiz bulduğu için kendi sunucusunu açmayı öngörerek başlattığı bir projedir .

Amacımız ;

Bu platformda henüz çok fazla Türk sunucusu mevcut değil iken FiveM de olduğu gibi yoldan geçenin bir sunucu açıp RedM'i de bozmadan en kaliteli sunucuyu hizmetinize sunmak , amacı para kazanıp kâr amacı gütmeden dostluklar kazanmak , insanların uzun zamandır FiveM'de aradığı gerçekçi rol hissiyatını size yaşatmaktır .

Farkımız ;

Bizim farkımız donate'e önem vermemektir . Sunucumuza yapılan bağışlar için Discord üzerinden "Donator" gibi permler vererek insanları ayrıştırmadan , ne kadar bağış yapmış olur ise olsun yaptığı hatalarda diğer oyuncular ile aynı şekilde ceza verecek olmamızdır . Donate'den hiç bir kâr elde etmeyip yapılan tüm bağışları bir şekilde size döndürerek sadece role odaklanmak en büyük farkımızdır .

Ceza Sistemi Hakkında ;

Sunucumuzda rol hatası cezaları direk sonuç getirici cezaladır , 1,2,3 X veya sözlü uyarı gibi cezalar mevcut değil , yapılan rol hatasına göre en az 1 gün uzaklaştırma ya da sunucudan belirsiz süreli ban atmaktır . Troll , bug kullanmak ve bilerek kural çiğneyip rol dışına çıkma eylemlerini gerçekleştiren oyuncu sunucudan tamamen banlanır ve sunucumuzda ban affı gibi bir olay söz konusu değildir .

Sunucu Tanıtımı ;

· FiveM'den tanıdığınız gelişmiş QB paket QR paket olarak Akova RedM'de
· Oyuncuya özel meslek ve mekanlar
· Gelişmiş , güncel ve ayrıntılı scriptler
· Rol kalitesini arttırmak için adminler tarafından paslanacak senaryolu roller
· Ekonominin doğal yollarla belirlendiği ekonomi sistemi
· Haritada ki bölgelere göre ayrı ayrı ekonomi sistemi
· Bölgelerde belirlenen rolsel illegal ve legal yönetici karakterler
· İlgili , samimi ve tecrübeli yönetim kadrosu
· Başvuru formu ile whitelist alımı

KALİTEYİ REDM TÜRKİYE'YE GETİRİYORUZ

AKOVA REDM DİSCORD LİNK'İ :
Linkleri görebilmek için Giriş yap Kayıt ol 
Son düzenleme:
  • Like
Tepkiler: AyberkGV

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR