!SALVREN HAKKINDA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AGA

RT Kullanıcı
23 Haz 2022
14
3
38
30
Herkese merhaba dostlar Ben AGA(Berkay Yılmaz);

RDRGO TR VE WESTERN ROLEPLAY proje sahibiyim beni tanıyan dostlarımı sevgiyle selamlıyorum. Tanımayan canlar çok memnun oldum herkesle :)

Saygıdeğer arkadaşlar Nisan ayında Unmarked Graphic,Unmarked Community,Western Roleplay V1 sahibi Berkay kardeşimle bu yola başladık 15 Nisan sabahına uyandığımızda Ekran görüntülerindeki bu forumdada bulunan 'Salvren' Nickname'li arkadaş bizim discord sunucumuzda yetkili olarak hizmet veriyordu,sabah saatlerinde discord sunucumuzda rollerin adını değiştirip odaları düzenleyen kısacası discordu mahveden kişi.

15 Nisan 14.00 sularında Berkay'ın Vefat haberini almış bulunmaktaydık ekipçe çok üzgündük son görevimizi yerine getirdik. Yılmadan usanmadan Mayıs Ayın'da sunucuyu zirveye çıkardığımı herkes iyi şekilde biliyor o dönem ki X bir sunucunun oyuncuları dolandırması sebebiyle oyuncular oradan ayrılıp benim sunucuma geldi.Uzun lafın kısası hiçbir zaman yılmadan çalıştık.

SİZLERDEN RİCAM BU TARZ İNSANLARA İTİMAT EDİP ONLARA GÜVENİP EMEĞİNİZ ÇALMASINA İZİN VERMEYİN. BEN VERDİM BÜYÜK YANLIŞ
 

Ekli dosyalar

  • Like
Tepkiler: tysit

Forge

RT Kullanıcı
1 Ağu 2022
36
8
43
25
Yetkili ekibin konu ile ilgilenmesini ve bu tarz konuların forum'a yansımamasını talep ediyorum,Sunucum olan WesternWorld'un ve benim konu ile uzaktan yakından alakam yok ama buranın böyle bir ortam olmasına göz yumamam.
 

SAMU

Super-Mod
10 Kas 2021
81
14
43
Yapılan incelemeler doğrultusunda; !Salvren isimli kullanıcının Forum'dan uzaklaştırılmasına karar verilmiştir.

Konuda bahsi geçen isimler ve toplulukların mağduriyetinin önüne geçmek adına; konu içerisindeki bazı mesajlar ve konu başlığı da güncellenmiştir.
Bununla beraber konunun incelenmesinin bitmesi sebebiyle konu yanıtlara kapanmıştır.

İyi forumlar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR