RedM HowdyRP ve Adalet

qLoki

RT Kullanıcı
1 Kas 2023
8
4
38
20
Öncelikle Merhabalar, Ben Atakan.
Redm camiasında 3 yıla yakındır roleplay yapmaktayım ve 3 yıldır Süvari rolü yaparak Formation işletmekteyim. Konuya esas olayım Redm'in en büyük yanlışlığı cehalettir. Herkes role 2024 kafası ile girdikleri için ve sadece tek dertleri yanında bir kadın oyuncu dolaştırıp kendilerini bir şey zannettikleri için bu camia şu zamana kadar pek gelişemedi. Aşağıya bir link bırakacağım ve bir kaç ss bırakacağım onları kontrol ettikten sonra şu yazılarıma dikkatli bakmanızı istemekteyim.

Nedir bunların anlamı?
Dün gece Howdy RP sunucusunda Blackwater Kasabasında bir olay gerçekleştirildi, Strawberry sherifflerinin Tümen Kumandanı ile altlı, üstlü konuşmasından mütevellit Karşısında ki kişi benim bu arada bilgilendirme yapayım kişiye doğru yönelip saldırmak istedim fakat kişide godmode açık olduğundan hiç bir şekilde algılanmadı ve çevreye saldırmak zorunda kaldım, sonrasında bu kişinin godmodesinden dolayı rezilliğinden dolayı aşağıda ki uyarıları bana uyarladılar. O olaydan sonra benim hiç bir rolüm olmadı ve aşağıda ki cezaları bana münasip gördüler, takdir sizin düşünceniz nedir tartışalım.

Video Linki:

Ekli dosyalar

• Like
Tepkiler: tysit

busranur

RT Kullanıcı
3 Eyl 2021
2
0
36
24
Sen ve diğer hatalı yetkili de yaptırımını aldı. Hard roleplay adı altında ooc kin besleyip rol yapmandan belli 3 senedir rol yaptiğin, lütfen fiveme dön.

qLoki

RT Kullanıcı
1 Kas 2023
8
4
38
20
Sen ve diğer hatalı yetkili de yaptırımını aldı. Hard roleplay adı altında ooc kin besleyip rol yapmandan belli 3 senedir rol yaptiğin, lütfen fiveme dön.
Fiveme dön diyorsun fakat roleplay'in kelime anlamını daha yeni idrak etmişsin burada bana ahkam kesiyorsun :D?

SAMU

Super-Mod
10 Kas 2021
78
14
43
Selamlar değerli forum üyeleri,

Konuya yazılan cevaplarda olmaması gereken şeyleri kaldırdım. Umarım saygı çerçevesinde tartışmaya devam edebiliriz.

Ayrıca konu kategorisini de güncelledim. İyi forumlar..

tysit

RT Kullanıcı
1 Eyl 2021
108
31
63
31
Video çok iyi shyxhahxyshs oturup admin menüden hemen kapatmaya çalışıyor

• Haha
Tepkiler: Paul

Povalsi

RT Kullanıcı
25 Ocak 2024
1
0
1
Sana verilmiş olan uyarıların hiç biri durduk yere verilmemiştir. Doktor ofisinin içinde yaptığın rol aynı FiveM de forma giyen sonra öldürdükleri kişilerin yanında tt atan tipler. Onlardan farkın yok. Üzerine bir de buraya bu formu atman, büyük bir rezillik ifade ediyor. Burada konuyu cımbızlayıp kendi ettiğin küfürlü ifadeleri ve yaptığın rol hatalarını saklamak yerine, bütün rolün kaydını düzgün bir şekilde paylaşmak daha doğru olurdu. :poop:
Yapmış olduğun rol hatalarının sonucunda süvarilerden başka bir oyuncu değil sadece sen
BANlandın. Çünkü ekibinin rol kalitesini düşürüyordun.

Paul

RT Kullanıcı
6 Ocak 2024
1
1
18
33
Gün geçmiyor ki yaşadığımız dramalara bir yenisi daha eklenmesin.. Üstelik dostum dediğim, önceden iki sunucuda da rollerini sevdiğim, izlemekten keyif aldığım bir arkadaş ile olması çok üzücü.

Howdy Açıklaması;

Sizin de eklediğiniz yetkili yasaklanma kaydında belirttiğim gibi, her insan hata yapabilir.
Kendisi önceki etkinlikte GOD MODE 'u açık unutup, Blackwater'daki etkinliğe giderken kapatmamış. Haliyle etkinlik esnasında, kasabanın ortasında, herhangi bir rol olmadan direkt olarak kendisinin SİZİN tarafınızdan taranacağını bilmediği için, o an panikle kapatamamış. Arkadaş her ne kadar sakar olsa da, yaptırımı uygulanmıştır.

Burada kendi ağzınızla söylediğiniz gibi; kasabanın ortasında, etkinlik esnasında, 2 cümle kurmadan arkadaşa saldırmanızdan dolayı banlandıktan sonra buraya böyle bir konu açmanıza şaşırmadım değil.

Sizi önceki sunucudan bu yana tanıyor ve rol bilginizin bu rolün bu şekilde yapılmayacağını bilecek kadar iyi olduğunu biliyorum. Süvari karakterinizi kendi kendinize yetkiler yükleyerek, artık kasaba içinde insanları bu şekilde vurabilecek kıvama kendiniz getirdiniz.
Ancak burada yaptığınızın; süvari karakteriniz ile oradaki arkadaşlarla daha önce problem yaşamanızdan ve hırsınıza yenik düşmenizden kaynaklandığı ap açık ortada.

Bahsettiğim gibi; Discord kanalımızda paylaştığımız yetkili arkadaşın ceza kaydını burada tekrar paylaşmakla beraber, bundan sonra tarafımızdan herhangi bir açıklama yapılmayacaktır.

Saygılar, sevgiler.
Howdy Ekibi adına, Paul.

Kod:
Linkleri görebilmek için Giriş yap Kayıt ol Kod içeriğini görüntülemek için!

• Like
Tepkiler: Povalsi

Salvren

Yasaklandı
RT Kullanıcı
26 Mar 2022
78
4
43
Gün geçmiyor ki yaşadığımız dramalara bir yenisi daha eklenmesin.. Üstelik dostum dediğim, önceden iki sunucuda da rollerini sevdiğim, izlemekten keyif aldığım bir arkadaş ile olması çok üzücü.

Howdy Açıklaması;

Sizin de eklediğiniz yetkili yasaklanma kaydında belirttiğim gibi, her insan hata yapabilir.
Kendisi önceki etkinlikte GOD MODE 'u açık unutup, Blackwater'daki etkinliğe giderken kapatmamış. Haliyle etkinlik esnasında, kasabanın ortasında, herhangi bir rol olmadan direkt olarak kendisinin SİZİN tarafınızdan taranacağını bilmediği için, o an panikle kapatamamış. Arkadaş her ne kadar sakar olsa da, yaptırımı uygulanmıştır.

Burada kendi ağzınızla söylediğiniz gibi; kasabanın ortasında, etkinlik esnasında, 2 cümle kurmadan arkadaşa saldırmanızdan dolayı banlandıktan sonra buraya böyle bir konu açmanıza şaşırmadım değil.

Sizi önceki sunucudan bu yana tanıyor ve rol bilginizin bu rolün bu şekilde yapılmayacağını bilecek kadar iyi olduğunu biliyorum. Süvari karakterinizi kendi kendinize yetkiler yükleyerek, artık kasaba içinde insanları bu şekilde vurabilecek kıvama kendiniz getirdiniz.
Ancak burada yaptığınızın; süvari karakteriniz ile oradaki arkadaşlarla daha önce problem yaşamanızdan ve hırsınıza yenik düşmenizden kaynaklandığı ap açık ortada.

Bahsettiğim gibi; Discord kanalımızda paylaştığımız yetkili arkadaşın ceza kaydını burada tekrar paylaşmakla beraber, bundan sonra tarafımızdan herhangi bir açıklama yapılmayacaktır.

Saygılar, sevgiler.
Howdy Ekibi adına, Paul.

Kod:
Linkleri görebilmek için Giriş yap Kayıt ol Kod içeriğini görüntülemek için!
hoca bize howdyi savunma kral geçen konustuk yok ben howdye bakmiyorum beni ilgilendirmez ben sadece devim kral almisin sunucuyu ustune dayi .dddd olaya gelirsek arkadaslar bu yetkililer bu rolleri size paslamak icin yapiyorlar sozde bunuda diyorlar ama kim inanirsa admalar o role kendileri zevke girsin diye yapiyor arkadaşlar oyuzden howdy palavra ve kendi r çikarlari için yapilmisnbi swdir oyunculari takmazlar sunucu sahibi adam dr.jv karakteri yapiyor sozde lore diye bisey koymuşlar bu karakter neymiş buyucuymuş dokunulmazmiş sen rolmu pasliyon yoksa kendi keyfinin cikarina milletin rollerine blockmu koyuyon palavra dumen fivem ettiniz ortami roleplayi salin birakin be kardeşim bitirdiniz zevkimizi la

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR