RedM Aga bi tane yiğit harbici bi server açsında redm alayım da oynayayım bekliyorum hala

Suleyman

RT Kullanıcı
12 Tem 2022
1
0
1
24
Aga yokmu sunucu açıcak alooooooo RedM de neden kimse server açmıyor yada korkuyormu yada herhangi bir yayınıcının Redm'Î hypelamasımı gerekiyor Neden kimse TR de redm sunucusu açmıyor

1MAD

RT Kullanıcı
14 Kas 2021
9
0
36
21
Aga yokmu sunucu açıcak alooooooo RedM de neden kimse server açmıyor yada korkuyormu yada herhangi bir yayınıcının Redm'Î hypelamasımı gerekiyor Neden kimse TR de redm sunucusu açmıyor
Bu konuya şu şekil değinmek istiyorum biraz sert olabilir ama diyeceğim şey kusura bakmayın döküman script konusunda inanın hiç bir sıkıntı yok Redm de bulmak ve yapmak isteyen her şekilde yapabiliyor yurt dışı kaynaklı bir çok şey var adamlar yapıyorr ama bizim ülkemizde maalesef bu platform tutmadı oyuncular aktiflik göstermedi ilgi çekici bir hal almadı he bir de şu var örnek kendi sunucumdan vereceğim bizde aile kartel baron mantığı yoktu eh işte türk milleti aile mantığı olsa belki tutardı maalesef fivem dan oluşan bir bokluk ile adamlar redm de türk karakter açmak istiyordu iyi oldu aslında bu şekil Redm değer göreceğine türk karakterler ile bence hiç görmemesi daha iyi oldu maalesef bunu hak ediyor insanlar bazı arkadaşlarımız fivem da aile baron rolleri ile devam etsinler umarım eğlenirler o platform da redm hakkında da sakın kaynak yok demeyin bir çok kaynak var yayıncıların Redm i canlandırması da boş bunu tek Elraen ekibi yapabilirdi hype olarak oda olmadı zaten

Eski sunucu : Kansas 1899 Roleplay

1MAD#6437

Salvren

Yasaklandı
RT Kullanıcı
26 Mar 2022
78
4
43
............................................

Son düzenleme:

RDRGO

RT Kullanıcı
27 Haz 2022
8
0
36
52
Germany
rdrgo.com
ya sen ne anlatıyon be özürlü çocuk seni boş boş konuşma la egonuz tavan yapmış noldu rdrgo 15 i bile geçemedi yazık kafanıza sunucnuza giridk özelinize soru sorduk ne alaka diyip banlıyorsunuz la gerizekalı ordusu sizi sebebsiz oyuncu banlarsanız böyle kötülenirsiniz yallah kardeş rdrgoymuş kaybol
Insanlara burada Masal anlatmayi birak kisiligin "5 para etmez..." Klavyenin arkasina gecerek toplulugumuzu kirletme. Hem biz seni zorlayarak bizde oyna diye bir konumumuz yok kendi, kendine triplere girme.
"Köprü altinda cadir kurup bizimi dikizledin?"... 15 Kisiyi gecmemis bak bak Tosuncuga takip etmeye calismis. Maalesef bakar kör!!! Hayir 28 kisiydi düzelteyim dogru olsun.

Son düzenleme:

caki

RT Kullanıcı
7 Ağu 2022
2
0
1
31
Şimdi konumuz egoysa ki ve RDRGO'dakiler egosunun tavan olduğunu idda ediyorsun.
Egosuz bir insanım.
Geçen senelerin BİR ayında milyarlar kazanmış Dünyanın en iyi MMORPG'si var.
Ben se gelecekde dünyanın en iyi MMORPG'si ne olacak diye bir yazı yazdım. Detaylarını verdim. Artık kim yapar bilemiycem, iyi bir insan olmaya çalışarak, fikri elimde tutmaya çalıştım. Kontrol altında olup başkalarının yönetmemesi için. Neyse bu fikrin bedeli nedir? Sahip olmam gereken ego nun yüzdebirini kullancam şimdi hazır ol.
.
Peygamberler'den bile bazıları, kendini önemsiz olarak görürken, oyuncular olarak neyin kafasını yaşıyosunuz lan? 2015de RP'ye girdim ve dedim ki. İyiler kazanırsa bu yöntem ile çocuklar eğitilcek, kötüler kazanırsa meteversde insanları köle yapcaklar. Kısacası dahiyim aq ne diyon sen?
.
Bunu 2015 de görmüş biri olarak, tabi ki kaliteli sunucuda oynamak istedim. Ama hep sunucular arası gezdim. Kaliteli ve kalitesiz sunucularda, hiç çekinmeden zamanımı harcadım. Bir şeyler yapmaya uğraştım. Gerekirse 3 kişi rol yaptık. Gerekirse 2 kişi rol yaptık. Ama özgürdük. Aynı kafadaydık. Eğlendik. Ben sorun yaşamadım mı? Yaşadım. Ama bu demek değildir ki insanlara şans tanımıycan. RDRGO açılmış burda iftiralarda bulunuyorsun. Şahsi meseleni bilmem ama burda ki insanlar, hep yardımcı olmaya çalıştı benim gözümde.
.
İnsanların sizin gözlüğünüzü kırıp atmasını beklemek yerine, söylenen sözlerde, birazcık neden ararsanız, sorunlarınızı çözebileceğini düşünmekteyim.
.
Diğer konulara değinmek istiyorum. Scriptler. GTA5 gibi online'nında Tiyatro mantığıyla sosyelleşmek için, script gerektircek bir oyun olduğunu düşünmüyorum RDR'nin.
Ama düz mantık ile bakıcak olursak. RDR2 GTA5'den RolePlay mantığına çok daha yakın dizayn edilmiş bir oyun. balıkçılık, avcılık vs. RDR nin online'nında rol yaparak 20 30 saat geçirebilirsin. Lakin vanilla GTA5 in şehirde gezip sosyelleşmek için bu dizayna daha uygun olduğunu idda eden yalancıdır, aptaldır, kötüdür.
.
Konu açıldığı için değiştirmek zorundayım. İnsanlarımız, özellikle insanların umudunu kestiği z kuşağı. Hızlı düşünüyorlar. Hızlı eliyorlar. Bu yüzden insanlar umudunu kesti. Ama yılanlarda azaldı. Z kuşağı ne düşünüyorsa onu düşünüyor. Önceki kuşaklarda, çimenlerde yılan doluydu.Bu z kuşağı, beyinlerinin bu şekilde çalışmasından ötürü, hata yapabiliyor. Önceki çimenlerde büyümüş yılanların, kandırmalarına, çok daha kolay düşebiliyor, bir çok önemli noktada hata yapmazken, bazı önemli yerlerde hata yapabiliyorlar. Sonra Z kuşağı kötü. Hayır efendim kötü falan değil. Onlar tam erişime ulaştığında, onlara laf atanların hepsinden bin kat daha iyi olacaklar. Böyle çalışan bir beyin ile, daha fazla olay, daha fazla yaşanmışlık, daha fazla aksiyon, daha fazla heyecan kısacası hız arıyorlar. Bundan dolayıda, daha hızlı olan GTA'nın tercih edilmesini çok doğal olarak karşılıyorum. Gençler hızlı ve dinamik olan oyunu oynamak istiyorlar.
.
Burda da değiştirdiğim diğer konuya dönelim. Rol yapan bir insan için, rol zevklidir. Nerede ve nasıl olduğunun önemi yokdur. Yensede yenilsede eğlenir. Yani bu mantık ile, balık tutarken bile RDR'de saatlerce rol yapılanabilir. Önemli olan kimle rol yaptığındır. Ben içerde TEK BİR TANE BİLE toksik role raslamadım. Toksiklik olmayan bir sunucuyu kötülemen bana saçma geldi. Küfrettiğin ve egolu olduğu için, kendimde bu cümleyi kurma hakkı görüyorum.
ADAM AKILLADAN KASTIN, PROFESYONELLİKSE, LÜTFEN GİDİP, GERÇEK HAYATTA, TİYATRODA TAKIL. NE İŞİN VAR RP SUNUCUSUNDA.
Amacın eğlenmekse, gel eğlen, eğlenirken bir şey inşa et. De ki bunu ben inşa ettim. Ben fikir verdim. Ya da bekle işini profesyonelce yapan sunuculara başvur. Elrean'i övüyorsun, lakin kendisi bile kendi sunucusunda ki şeylerden rahatsız oluyor bazen. Ne kadar kural yazarsan yaz, ne kadar taşaklı olursan ol, kuralların birebir uyulduğu bir sunucu bulamassın. Hani adam akılladan kastın profesyonellikse.
.
Yani demek istediğim. Nedenini belli etmeden, çözüm aramadan, gelip karalamaya çalışan insanlara, verdiğim cevaplar ile, umarım, onlara bazı kapıları açarım. Söylediklerimi küfürsüz anlayıp, küfre ne gerek vardı diyen, insanlardan özür dilerim. Bir insan kazansak, bir insan, bir insandır. Okuduklarımdan ötürü fark ettim ki, bazı insanlar küfredince, kafası basıyor. Bu yüzdendir ki küfrettim.
.
Anlamayan olursa ingilizceye çevirmeye hazırım, yeterki anlayın :D
(düzenlediğimde eski hali çok küfürlü denmemesi için yazıyorum :D Orjinal halinden 1 adet yazılı küfür ile, 1 adet kısaltmalı küfrü sildim. Sansürlenen kısım yazılı küfürdü, küfürsüz bir şekilde aynı anlamı verdim)

Son düzenleme:

SAMU

Super-Mod
10 Kas 2021
78
14
43
Saygıdeğer Forum Üyeleri;
Birbirinizi sevmek zorunda değilsiniz fakat saygı duymak zorundasınız. Lütfen saygı çerçevesinden çıkmadan yorumda bulunalım.
Bu doğrultuda bazı yazıların içeriği düzenlenmiştir.
Hatılatma2
Konu sahibinin açtığı konu ve sorduğu soru hakkında konuyu canlı tutmaya devam edelim. Farklı konu hakkında konuşmak istiyorsanız farklı bir tartışma konusu açabilirsiniz.
İyi forumlar.

caki

RT Kullanıcı
7 Ağu 2022
2
0
1
31
haklısınız, izninizle ben biraz daha sansürlü bir hale getirmek isterim. tekrar özür dilerim. İnanın kurallarınızı bile okumadım, çok özür dilerim. RDRGO sunucusundayım. Bir miktar açıklama yapmak istedim. Okuduklarım yüzünden, olaya hızlıca girdim ve sinirliydim. Yanlış anlamazlarsa, arkadaşların ifadelerine güldüm. Ama beni bir miktar sinirlendirdi. Bir süreden sonra zaten iftira boyutuna geçti.

Son düzenleme:

Wexis

RT Kullanıcı
1 May 2021
2
0
36
22
Merhabalar Sunucu icerisinde hem legal hem de illegal kesimin severek ve isteyerek oynayıp zevk alabilecegi admin kadrosunun her zaman istek ve önerilere açık oldugu 18 yaş ve üstü herkesi sunucumuza bekliyoruz. Uzun süredir Fivem ve Redm camiasinda yer alan ekibimiz birçok sunucuya ev sahipligi yapmistir. Redm Tr sunucuları açıldığı ilk günden beri yetkili ekibi Redm camiası ve altyapısı hakkında çalışmalar sağladı. Developer ekibi ve Admin ekibi olarak Fivem ve Redm camiasina hakim rol bilgisi bulunan tecrübeli bir ekip ile Honor Westland sunucusunu yine sizlere sunarak Redm Tr'nin en geniş script ve sorunsuz çalışan sunucusunu sizlere sunuyoruz. Redm Tr'de hic kullanilmamis olan scriptler, etkileşimler biz tarafindan sizlere en iyi sekilde sunulmustur. Tr'nin en fazla oyuncusu bulunan sunucu olarak bununla gurur duyuyoruz. HONOR WESTLAND'a HOŞ GELDİNİZ
Daha detayl bakmak isterseniz internet sitemiz
Linkleri görebilmek için Giriş yap Kayıt ol

Discord: discord.gg/honorwestland

Honor Westland

sonnnnn.png

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR